Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kiedy zobaczymy Haratyka w akcji?

Już w najbliższy piątek (tj. 23.07), o godz. 13, rozpocznie się ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio, które z powodu pandemii koronawirusa zostały przełożone o rok. Do Japonii udało się ponad 200 sportowców z naszego kraju, a wśród nich nie brakuje Michała Haratyka z Kiczyc.

W tym tygodniu rozpoczną się XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w stolicy Japonii – w Tokio. Impreza miała się odbyć już w ubiegłym roku, ale gospodarze ze względu na pandemię koronawirusa postanowili przełożyć wydarzenie o rok. Sportowcy nie będą mogli liczyć na wsparcie kibiców, a jeżeli złamią przepisy dotyczące zapobiegania zakażeniom koronawirusem, to zostaną wykluczeni z imprezy.

Reprezentacja Polski liczy w Japonii ponad 200 sportowców, a powołanie do niej otrzymał m.in. Michał Haratyk, który o medal powalczy w konkursie pchnięcia kulą. 29-latka z Kiczyc zobaczymy w akcji 3 sierpnia, ponieważ kulomioci muszą przystąpić do eliminacji (początek o godz. 12:05). Finał zaplanowano dwa dni później (tj. 5.08), a jego rozpoczęcie na godz. 4:05.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: