Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kiedy zakończą się prace na DW941 w Wiśle?

Podczas wtorkowej (25.08) sesji Rady Miasta Wisła na Sali obrad pojawili się przedstawiciele Wojewódzkiego Zarządu Dróg, którzy rozwiali wątpliwości związane z sytuacją na wiślańskich drogach, w szczególności z DW 941.

- Pojawiło się wiele legend, które krążą po mieście i które mówią, że inwestycja na DW941 miałaby się zakończyć w 2024 roku – zaznaczał burmistrz Tomasz Bujok.

Według wojewódzkiego zarządu, prace prowadzone są zgodnie z planem. - Mamy zaktualizowany harmonogram robót, który zakłada terminowe zakończenie inwestycji, to jest do listopada przyszłego roku. Aktualnie wykonawca nie sygnalizuje przesunięcia terminu zakończenia prac, aczkolwiek COVID nie tylko wpłynął na pracę szkół, czy innych instytucji, ale ma również wpływ na realizację naszych robót (…) to nie jest tak, że obecnie nie widzimy zagrożeń, one gdzieś tam są, ale wykonawca wciąż deklaruje, że jest w stanie zakończyć prace terminowo. Może na budowie nie wygląda to dobrze, jednak większość robót inżynierskich jest zakończona - wyjaśniał Jarosław Kalinik, zastępca dyrektora do spraw inwestycji kluczowych Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-08-27 09:03:06
Vito: Wislanie są znani z plotek i legend. Baza rakietowa na baraniej miała być, co przed laty dementowal głos Cieszyński. Czy choćby z przed kilku lat gorący temat krematorium w glebcach, który opisywano na oxie. Facet chciał zrobić coś z polotem to Wislanom wyobraźnia poleciała. No ale cóż, żyją tam po tych lasach, to trza se jakoś przykolorowac ten zywot
2020-08-27 16:09:07
doler: Standardowo beda opoznienia to jest wpisane w nature budowlańców. Brak zarządzania, brak sprzetu, ludzi - i efekt zawsze ten sam. Wystarczy zobaczyć jak robia most na Bobrowce. Piernicza sie z tym jak z dynamitem...delikatnie byle sie nie narobić. W chinach buduję sie takie rzeczy w miesiac u nas cale miesiace i lata.
2020-08-27 23:27:34
krzysztof.mm: i w Polsce potrafią budować ekspresowo - to nie natura budowlańców a obyczaje inwestorów dyktują tempo
2020-08-28 23:23:01
doler: Pokaż mi która poważna inwestycje robia szybko... Mam na myśli drogę.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: