Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kiedy powrót?

- Naprawdę trudny okres przede mną… jutro operacja – przyznał Jan Błachowicz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kiedy „Cieszyński Książę” powróci do oktagonu?

- Trudno oddać to jak się czuję, bo złość miesza się ze smutkiem – przyznał Jan Błachowicz za pośrednictwem mediów społecznościowych początkiem grudnia, kiedy ogłosił wycofanie się ze styczniowej walki z Aleksandarem Rakiciem, która miała się odbyć podczas gali UFC 297 w Toronto. Były mistrz świata wagi półciężkiej doznał kontuzji i w piątek czeka go operacja, a następnie długa rehabilitacja.

- Naprawdę trudny okres przede mną... jutro operacja. Następnie minimum dwa tygodnie bólu i gojenia się - czyli „fajne” Święta i Sylwester… Dopiero potem mogę rozpocząć rehabilitację, która może potrwać dwa miesiące. W końcu – powrót na matę i walka o odzyskanie formy – stwierdził Błachowicz.

„Cieszyński Książę” ostatnią walkę stoczył pod koniec lipca, kiedy po wyrównanym starciu z Alexem Pereirą sędziowie niejednogłośnie wskazali Brazylijczyka jako zwycięzcę. Kiedy możemy spodziewać się kolejnego pojedynku z udziałem Błachowicza? - Nie będzie łatwo, ale wizja lepszego zdrowia mocno motywuje mnie do działania. Wierzę, że do oktagonu wejdę jeszcze w pierwszej połowie roku i dam Wam widowisko, które obiecałem. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Trzymajcie dalej kciuki. To naprawdę pomaga! – podsumował fighter.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: