Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kiedy chcesz coś polakierować

W nowym sklepie lakierniczym Truck Service w Drogomyślu kupisz lakiery metaliczne, akrylowe i przemysłowe. Ponadto, to tutaj precyzyjnie dobiorą Ci kolor lakieru z użyciem profesjonalnego urządzenia – spektrofotometru, wykonają mieszankę dedykowaną specjalnie pod Twój pojazd i nabiją lakier w spray.

Sklep nie tylko dla lakierników

Nowy sklep lakierniczy zlokalizowany jest przy ul. Krętej 27 w Drogomyślu. Tutejszy asortyment zadowoli zarówno lakierników, jak i amatorów motoryzacji z regionu. W ofercie sklepu znaleźć można lakiery samochodowe i materiały lakiernicze. Kupisz tu lakiery metaliczne, LKW na samochody ciężarowe oraz lakiery przemysłowe marki Spies Hecker.

Ponadto, sklep oferuje taśmy lakiernicze i dodatki lakiernicze firmy Boll, Novol, Troton, Normfest, 3M, Indasa, Blue-Car, K2. Kupimy tu też dodatki spawalnicze: druty spawalnicze oraz tarcze do cięcia i szlifowania.

Perfekcyjnie dobrany kolor lakieru

Nie wszystkie poprawki lakiernicze zlecamy profesjonalnemu lakiernikowi, czasami sami sięgamy po zaprawkę, czy puszkę ze sprayem i tu pojawia się problem: jak dobrać lakier? Niestety, odczytanie kodu koloru z tabliczki znamionowej, która informuje nas o fabrycznym oznaczeniu lakieru, czasami nie wystarczy. Własnoręczne dobieranie lakieru jest trudne zwłaszcza w przypadku lakierów metalizowanych i perłowych. W zależności od wieku samochodu, ale także innych czynników efektem naszych prac możemy być element wyraźnie odstający od reszty powłoki lakierniczej i tu z pomocą przychodzi spektrofotometr. Jest to narzędzie kolorystyczne wciąż dostępne jedynie u wybranych, profesjonalnych lakierników. Dzięki Truck Service, skorzystać z niego można także w Drogomyślu. Za pomocą urządzenia można wykonać pomiar (na nieuszkodzonej, równej i czystej powierzchni), który zapewnia idealne dopasowanie właściwego koloru lakieru. Odczytu dokona specjalista ze sklepu lakierniczego, przeszkolony z podstaw kolorymetrii i zasad działania urządzenia. Dzięki precyzji narzędzia i doświadczeniu pracowników Truck Service, mamy pewność, że wybór koloru będzie optymalny.

Specjaliści od mieszania kolorów

Dobrym rozwiązaniem w dążeniu do uzyskania odpowiedniego koloru jest mieszalnia lakieru i tu też pomocny okaże się sklep z Drogomyśla. Truck Service zmiesza lakier na miejscu wg klasyfikacji. Tutejsza mieszalnia lakieru poza bazowymi kolorami fabrycznymi dysponuje specjalnymi paskami kolorystycznymi z wariantami dla danego lakieru fabrycznego, dzięki którym dedykowana mieszanka dostosowana będzie dokładnie do konkretnego pojazdu.

W sklepie lakierniczym z Drogomyśla skorzystasz także z usługi nabijania lakieru w spray. Można tu nabić w spray dowolny kolor lakieru.

Sklep lakierniczy Truck Service
ul. Kręta 27, 43-424 Drogomyśl
sklep@prostowanieram.eu
tel.: + 48 506 507 333

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek   7:30–15:30

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: red.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: