Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kibicuj mistrzyni z Wisły

Lubicie rowery? Wkrótce (26-27.04) w Wiśle odbędzie się Puchar Polski oraz Międzynarodowe Zawody Kategorii UCI C1 w Downhillu, czyli ekstremalnej zjeździe na rowerze. Sportowcy, w tym Anna Sojka, której występom patronujemy- już trenują. Zachęcamy do kibicowania!

Zawody w Wiśle na Stożku stanowić będą oficjalną inaugurację sezonu zjazdowego w tym roku- to nie tylko Puchar Polski, ale również zawody bardzo wysokiej (C1) kategorii Międzynarodowej Unii Kolarskiej. Downhill Contest to zawody organizowane w Polsce od 2006r, do chwili obecnej w ramach cyklu odbyło się łącznie ponad 20 imprez (więcej na temat zawodów TUTAJ ).

Walka na trasie będzie na pewno pasjonująca i na wysokim poziomie: - Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zawodów na liście startowej jest ponad 350 zawodników z całej Europy m.in.: Czechy, Słowacja, Ukraina, Anglia, Francja - mówi nam Anna Sojka, mistrzyni downhillu (Przeczytaj: Extremalna mistrzyni z Wisły).

Ruszyły już przygotowania do tej ważnej rowerowej imprezy: - Trasa jest już przygotowana. W tym roku zima okazała się bardzo łaskawa dla zjazdowców. W zeszłym roku o tej porze na Stożku był ponad metr śniegu. W tym już od ponad miesiąca można zjeżdżać.. nie na nartach, a na rowerze - komentuje Sojka: - Ja swoje treningi zjazdowe zaczęłam dwa tygodnie temu. Wtedy to dotarł do mnie piękny Scott Gambler – czyli moja nowa dwu kołowa miłość. Pełne zapoznanie z rowerem i „wjeżdżenie się” w niego wymaga czasu ale już wiem, ze będzie naprawdę szybko - dodaje zawodniczka.

Portal OX.PL patronuje występom Ani; na zawodach w Wiśle wystąpi ona w barwach klubu Bartbass DH Team  Zapraszamy też na funpage Ani.

Zapraszamy kibiców na zawody do Wisły – będzie bardzo ciekawie! Trzymamy kciuki za Wiślankę!
(red.)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: