Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Każdy skakać może

Coraz większymi krokami zbliżamy się do inauguracji Letniego Grand Prix w skokach narciarskich, która będzie miała miejsce na skoczni im. Adama Małysza. Na Placu Hoffa w Wiśle będzie można spróbować swych sił jako… skoczek narciarski.

Już w najbliższy piątek (tj. 16.07) odbędą się kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego. Jednak nie tylko skoczków czeka rywalizacja, ponieważ swoich sił spróbują również fani. Na Placu Hoffa w Wiśle stanie skocznia (K-4) w związku z akcją „Twoja skocznia – skocznia dla każdego”.

Zarówno skorzystanie ze skoczni, jak i wypożyczenie sprzętu, będzie bezpłatne, a każdy kto odda skok otrzyma autograf skoczka polskiej kadry. - Wyjątkowa okazja żeby spróbować skoków narciarskich! W najbliższy weekend na rynku stanie skocznia, gdzie pod okiem instruktora każdy będzie mógł sprawdzić się w tej ulubionej przez Polaków dyscyplinie sportowej! – czytamy na oficjalnym fanpage’u Wisły. Akcja ruszy w czwartek (15.07) i potrwa do niedzieli (18.07).

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

11
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-14 10:59:32
: Obecny prezes NIK w 2016 roku kupił za blisko 70 tysięcy złotych rzeźbę. Odsprzedał ją z 10-tysięcznym zyskiem miesiąc po tym, gdy otrzymał służbową informację, że firma handlująca dziełami sztuki może być piramidą finansową. Jak poinformowała tvn24.pl Prokuratura Regionalna w Białymstoku, śledczy badają "kwestię ewentualnych zaniechań Mariana Banasia jako ówczesnego wiceministra finansów". Adwokat obecnego prezesa NIK-u zapewnia, że podjął on "niezbędne działania". - to dopiero fenomenalny skoczek! zniszczenie TVN to teraz rzeczywiście kwestia być albo nie być dla PiS, ta stacja i onet.pl to jedyne w Polsce źródła rzetelnych informacji o oszustwach, przekrętach i machlojach złodziejskie mafii rządzących Polską
2021-07-14 15:48:51
psychiatra: Załóż maseczkę i idź się zaszczepić!
2021-07-14 15:51:39
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: skakać podobno może każdy, nie każdy może jednak liczyć na pieniądze od władzy PiS - "Rząd zapłacił za czas antenowy i przestrzeń reklamową na promowanie Narodowego Program Szczepień między innymi Grupie RMF, Polsatowi, Telewizji Polskiej, Polskiemu Radiu czy Fundacji Lux Veritatis, której prezesem jest ojciec Tadeusz Rydzyk - podała Sieć Obywatelska Watchdog Polska, powołując się na dane przesłane przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. KPRM przy wyborze mediów, w których będzie realizowała kampanię #SzczepimySię, pominęła między innymi Grupę Discovery, Agorę czy tytuły wydawane przez Axel Springer." - tak PiS pod byle pretekstem nagradza posłuszne pieski, klakierów rządzącej kliki, także na tym forum nie brakuje głosów takich służalczych indywiduów, żyjących wyłącznie z dostępu do "Koryta+"
2021-07-14 16:05:09
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: do IGNORANTA powyżej, tym razem ukrywającego się pod hasłem "psychiatra", członka hejterskiej grupy trollującej na tym forum od dawna - zostaliście rozpracowani, ale jeszcze się trochę z wami pobawię, kozie bobki z pisiej dupki, donki, stonki i jelenie, BEZ SPACJI za to z wieloma fejkowymi kontami i pełnych chorobliwej nienawiści do innych - przynosicie wstyd waszym bliskim, a nie tylko oni już wiedzą kim naprawdę jesteście
2021-07-14 16:08:30
psychiatra: Załóż maseczkę i idź się zaszczepić!
2021-07-14 16:18:51
censor: Konto Pogromca pogromców i cwaniaczków ze SPACJĄ na początku, chociażby wypowiedzi z 2021-07-14 15:51:39 i 2021-07-14 16:05:09 to nieudolna próba podszywania się pod innych czytelników tego portalu, w celu ich deprecjonowania, epatowania nienawistnymi treściami, szkalowania, pomawiania i dezinformowania innych czytelników, jak możemy zauważyć. Za tym procederem stoją dobrze nam znani nienawistnicy, którzy stosują różne hejterskie metody, które nie zostały jeszcze w Polsce wpisane do Kodeksu Karnego.
2021-07-14 20:50:41
: ble, ble, ble - na nic więcej cię donuś nie stać, przykro mi
2021-07-14 21:16:42
marat: Lepiej się pochwal, na co Was stać, jeszcze epatujecie nienawiścią, ale chwała Bogu, że przestaliście tu powielać te wasze "mondrości" — a później się dziwicie, że inni zwracają Wam uwagę, że wypisujecie bzdety i zamiast podziękować za zwrócenie uwagi, to jeszcze plujecie jadem (o czym to świadczy?). krzy-sio+sran-dus+fortepatrycjuszu+ pozostałe osoby w różnych wcieleniach, włącznie z tymi kradzionymi.
2021-07-15 01:56:33
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Powiedz ty mi tak naprawdę srandek za co ty mnie tak nienawidzisz? I bez żadnych ogólników i nieprawdy.
2021-07-15 16:08:18
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: UWAGA NA TROLLA BEZ SPACJI o nicku i obrazku podobnych do moich - danielek ma dziś imieniny to ma przynajmniej pretekst, się jak zwykle nawali i znowu będzie klikał po nocach -kiedyś publikował na ox sprawozdania z rowerowych wycieczek jako "daniel3ttt" i był nieszkodliwy, ale odkąd zaczął hejterską działalność pod obecnym nickiem odbiło mu kompletnie - redakcja ox.pl już dawno przestała z nim współpracować, a on sam realizuje się teraz w opluwaniu każdego kto się nie zgadza z jego pro-PiSowskimi poglądami, typowy kundelek władzy - w końcu się od nas ODPIPIENI, oby jak najszybciej
2021-07-15 18:24:38
censor: Konto Pogromca pogromców i cwaniaczków ze SPACJĄ na początku, chociażby wypowiedzi z 2021-07-15 16:08:18 to nieudolna próba podszywania się pod innych czytelników tego portalu, w celu ich deprecjonowania, epatowania nienawistnymi treściami, szkalowania, pomawiania i dezinformowania innych czytelników, jak możemy zauważyć. Za tym procederem stoją dobrze nam znani nienawistnicy, którzy stosują różne hejterskie metody, które nie zostały jeszcze w Polsce wpisane do Kodeksu Karnego.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: