Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Każdy może zagrac w filmie - castingi w Cieszynie

Chyba każdy kiedyś zastanawiał się jak to jest zagrać w filmie. Poznać produkcję filmową od podszewki, poczuć się gwiazdą. Teraz można sprawdzić swoje umiejętności w Cieszynie na castingu do najnowszego filmu Artura Więcka, reżysera "Anioła w Krakowie".

Najnowszy film Więcka, do którego castingi odbędą się w Cieszynie, będzie nosił tytuł "Ostatnie amory Mateusza Kłosa”. To apologia śląskiego życia prowincjonalnego i ciepły wizerunek Cieszyna i ziemi cieszyńskiej - deklarują twórcy. Zapowiedź fabuły brzmi również intrygująco: akcja ma  toczyć się w Cieszynie. W tym małym polskim miasteczku rozgrywa się niezwykła historia stolarza - artysty, birbanta i wielbiciela kobiet Mateusza Kłosa, który nawet po śmierci odwiedza we śnie kobiety w miasteczku. Każdy, kto widział poprzednie filmy "Barona", przyzna, że pasuje ta opowieść do klimatu "Anioła..." W filmie zagrają w rolach głównych Krzysztof Globisz i Teresa Budzisz-Krzyżanowska.

Casting do filmu odbędzie się już w sobotę (23.10.2010) w COK DOM NARODOWY przy ulicy Rynek 12 w Cieszynie od 13.00 do 16.00. Organizatorzy poszukują statystów w różnym wieku i różnej płci. Film będzie realizowany w Cieszynie w dniach 3-4 listopada 2010 oraz w pierwszym tygodniu stycznia 2011 i w czerwcu 2011.

Mówiła  Renata Karpińska szefowa wydziału promocji Cieszyna.Pisaliśmy: Anioł w Cieszynie>>>

źródło: OX.pl
dodał: JB,NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: