Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Karwina wraca do gry

Fortuna Liga, u naszych południowych sąsiadów, zostanie wznowiona pod koniec maja. To oznacza, że na murawę wrócą także piłkarze przygranicznej Karwiny, którzy obecnie plasują się na 13. miejscu w ligowej tabeli.

Już ponad dwa miesiące mijają od ostatniego spotkania Karwiny, którego stawką były ligowe punkty. Podopieczni Juraja Jarabka trenują już w komplecie od kilkunastu dni, a już jutro (piątek) rozegrają spotkanie towarzyskie z Banikiem Ostrawa. Dzień później zmierzą się z Trzyńcem, który występuje na zapleczu Fortuna Ligi.

26 oraz 27 maja zostanie rozegrana pierwsza kompletna kolejka po tym, jak rozgrywki przerwano w marcu z powodu rozszerzającej się pandemii koronawirusa. Karwina zmierzy się, w derbowym starciu, z Opawą, która aktualnie plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli (przyp. red. – piłkarze MFK są na 13. miejscu). Dokładny termin nie został jeszcze podany.

- Wierzę, że po wznowieniu rozgrywek nawiążemy do naszej gry i wyników sprzed przerwania zmagań – przyznał Juraj Jarabek dla oficjalnej strony klubu. Przypomnijmy, iż Karwina w czterech tegorocznych spotkaniach sięgnęła aż po 10 punktów. Polscy kibice, którzy licznie dopingowali MFK m.in. w ostatnim spotkaniu ligowym z Pribramem, na razie muszą się wstrzymać z odwiedzinami Stadionu Miejskiego w Karwinie.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: