Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Karwina bez trenera!

Zarząd klubu MFK Karviny, w wyniku niesatysfakcjonujących wyników, postanowił zakończyć współpracę z trenerem Romanem Nadvornikiem. Posadę stracił także jego asystent, Zdenek Koukal. W poniedziałek powinniśmy poznać nazwisko nowego szkoleniowca.

Roman Nadvornik przejął funkcję trenera przed rozpoczęciem bieżącego sezonu. W lidze prowadził swych podopiecznych w piętnastu meczach. W trzech z nich sięgnęli oni po komplet punktów, dwa zakończyły się remisem, a pozostałych dziesięć spotkań zakończyli porażkami. Aktualnie, Karwina plasuje się na przedostatnim, piętnastym miejscu. Na plus wypadła ich gra w Pucharze Czech, w którym awansowali do ćwierćfinału.

Zarząd klubu postanowił rozejść się ze szkoleniowcem podczas przerwy reprezentacyjnej. - Powodem są niesatysfakcjonujące wyniki i jedyne jedenaście punktów w połowie sezonu zasadniczego Fortuny Ligi. Obu dziękujemy za pracę, którą tutaj zrobili. W dalszej karierze trenerskiej życzę im wszystkiego dobrego – przyznał dyrektor sportowy klubu, Lubomir Vlk.

Na razie nie wiadomo, kto poprowadzi piłkarzy Karwiny w ostatnich, czterech tegorocznych spotkaniach ligowych. Z góry jednak trzeba zaznaczyć, że na nowego szkoleniowca czeka wysoko postawiona poprzeczka, gdyż Karwinę zmierzy się z mistrzem oraz wicemistrzem Czech – Pilzno oraz Slavia – a także z Jabloncem oraz Mladą Boleslav.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: