Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Karta Stela - kilka tysięcy wydanych kart

Zniżka sięgająca 30% na sprzęt telewizyjny, artykuły dziecięce, drzwi, okna, posiłki, usługi reklamowe, serwis komputerowy i wiele innych- to korzyści z posiadania Karty Stela. Karty, która zmienia lokalny biznes na Śląsku Cieszyńskim.

Pomysłodawcami karty są Aleksandra Dyla-Varlamov i Damian Macura, którzy zapragnęli zrobić coś, co ożywi lokalny rynek Śląska Cieszyńskiego: - Pomysł wziął się  z Krakowa, gdzie funkcjonuje „Karta na Plus“. Karta ta ogarnęła cały rynek, co znacznie polepszyło funkcjonowanie lokalnego biznesu w tamtym rejonie. Więc dlaczego i u nas miałoby to nie zadziałać? - mówi Aleksandra  Dyla-Varlamov.

Karta miała swoją premierę w lipcu br., podczas której zorganizowana była akcja promocyjna na rynku. Karta cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedsiębiorców, jak i konsumentów: - Wydaliśmy około 4000 kart i szykujemy się do produkcji kolejnych egzemplarzy. Na chwile obecną współpracuje z nami ponad 50 różnych firm- ale oczywiście to nie koniec. Ciągle się rozwijamy – komentuje pomysłodawczyni karty.

Posiadanie Karty Stela daje możliwość skorzystania z rabatu na usługi i towary firm, które przyłączyły się do programu. Zaoszczędzić można od 3 do 30 procent m.in. w sklepie odzieżowym, przy projektowaniu strony internetowej, przy zakupie okna czy sprzętu muzycznego... Planowane jest również wprowadzenie nowych kart: - W przyszłości planujemy wypuścić kartę w różnych wzorach. Jedna z nich będzie między innymi dla przedsiębiorców, aby mogli się posługiwać nią między sobą – zapowiada  Aleksandra  Dyla-Varlamov: - Będziemy się starać pozyskać jak najwięcej klientów, nie tylko z Cieszyna, ale i z okolicznych miejscowości. Ponadto w tym roku chcemy zorganizować na pewno jedną imprezę promocyjną, a jeżeli czas nam na to pozwoli- dwie. Dodatkowo akcję promować będziemy oczywiście poprzez ulotki, które trafiają bezpośrednio do konsumentów oraz plakaty rozwieszanych w miejscach publicznych oraz w punktach, które już przystąpiły do programu.

Do programu może przystąpić dosłownie każdy, niezależnie od tego, jakie usługi oferuje: - Wszyscy przedsiębiorcy są mile widziani,  im jest ich więcej oraz im bardziej urozmaicą naszą ofertę, tym lepiej. Każda osoba prywatna może otrzymać kartę za darmo. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową www.KartaStela.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy i odebrać kartę – zachęca pomysłodawczyni.

Katalog zniżek dostępny jest TUTAJ

Portal OX.PL jest patronem medialnym akcji

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: