Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kapsel z Cieszyna jeszcze nie znalazł domu...

Niedawno pisaliśmy o tym psie. Niestety Kapsel wciąż szuka domu. Mamy nadzieję, że razem ze Stowarzyszeniem AS uda nam się znaleźć dla niego jakieś lokum. Co o nim wiemy?

Trafił do Domu Tymczasowego Stowarzyszenia AS w bardzo złym stanie, jego sierść była skołtuniona, a na skórze występowały liczne wyłysienia. Widać, że był urodziwym psiakiem, ale trzeba cierpliwie poczekać aż włosy odrosną. Teraz Kapsel jest całkowicie zdrowy, a podczas spacerów w ogrodzie bardzo energiczny, ale bez problemu zostaje też sam, ucinając sobie psie drzemki. W domu idealnie zachowuje czystość. Na razie nie garnie się do ludzi, choć bardzo cieszy się na widok tymczasowej opiekunki.

Kapsel to malutki, około 7 kilogramowy piesek, który czeka na swój nowy dom. Ma około 10 lat. Póki co jest w Cieszynie i żyje sobie w domu tymczasowym, czekając na kogoś, kto go zauważy i da mu drugą szansę. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko dotyku dobrych, ludzkich rąk i trochę ciepła domowego ogniska.

Kapsel jest już w starszym wieku, ale energii i sprawności mu nie brakuje. Jednak ulubionym jego zajęciem jest spanie i wylegiwanie się w cieple, najlepiej na miękkim posłaniu. Jest bardzo spokojny. Świeżego powietrza ma już dość, ponieważ całe swoje dotychczasowe życie spędził na łańcuchu... Nie wspomina tego okresu zbyt dobrze. Teraz pięknie zachowuje czystość w domu i nie sprawia żadnych problemów. Z psami żyje w zgodzie.

Niedawno odwiedził psiego fryzjera, ma więc teraz króciutką fryzurę. Był również u dentysty. Posiada bardzo dużo zalet. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją, ogromną, psią miłością. Jest zaczipowany, zaszczepiony, wykastrowany i zdrowy. Kontakt w sprawie adopcji i więcej informacji - Stowarzyszenie As - Karina tel/SMS 662-151-885, Basia tel/SMS 502-242-904. Kto przygarnie Kapsla? Komu się podoba?

red.

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-24 16:07:37
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
2021-01-24 17:56:33
hycel: Wygląda jak hiena chora na Covid19 i dziwią się, że nikt go nie chce.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: