Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kajto z nową bronią

Nową rajdową bronią chwali się LOTOS Dynamic Rally Team, którego barwy reprezentować będzie w tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski duet mistrzowski Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran.

Subaru Impreza zbudowana przez stajnię Tommiego Makinena i obsługiwana w Polsce przez firmę Rallytechnology będzie cieszyć oczy kibiców już niedługo. Najbliższy start LOTOS Dynamic Rally Team będzie podczas Rajdu LOTOS Baltic Cup 18-20 lutego br.

 - Samochód będzie przygotowywany i obsługiwany przez doświadczonych mechaników z Rallytechnology, z którymi bardzo dobrze współpracowało mi się w sezonach 2007 i 2008. Dlatego cieszę się, że wracamy do chłopaków, z którymi zdobyłem tytuł wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej i mistrza w grupie N. Pamiętam, że atmosfera jaką stworzyli była bardzo dobra, a jednocześnie profesjonalna - Kajetan Kajetanowicz cieszy się ze współpracy z Rallytechnology. Dziękuje jednocześnie kibicom za doping w poprzednim sezonie: - Czeka nas naprawdę ciekawy sezon, a to jeszcze bardziej zwiększa moją motywację. Wierzę też, że wspaniali kibice, których wsparcie i niesamowity doping pomogły nam w zdobyciu mistrzowskiego tytułu, także i w tym sezonie pozostaną z nami. Liczę na ich obecność, tak potrzebną, podczas każdego kilometra odcinka specjalnego.

- W tym roku o końcowym wyniku mistrzostw decydować będzie forma i prędkość na nawierzchniach asfaltowych. W tegorocznym kalendarzu nie ma Rajdu Warszawskiego, zmieniono termin Rajdu Lotos, więc tak naprawdę jedyną szutrową imprezą pozostaje Rajd Polski. Właśnie na luźnej nawierzchni w ubiegłym sezonie odnieśliśmy komplet zwycięstw - zwraca uwagę Jarek Baran, pilot Kajty od 2009 roku.

Aktualni mistrzowie będa zmagać się w siedmiu rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Rajdowiec ze Śląska Cieszyńskiego zapowiada w nadchodzących zmaganiach walkę i emocje:

 - Przed nami kolejny emocjonujący sezon. Po zeszłorocznych sukcesach  oczekiwania są bardzo wysokie i, oczywiście, postaramy się im sprostać. Nigdy nie odpuszczamy, zawsze dajemy z siebie wszystko i wierzę, że także w nadchodzącym sezonie pokażemy na co nas stać. Ostatnie miesiące spędziłem na bardzo intensywnej pracy budując nowy zespół i przygotowując się do czekających nas wyzwań. Duże znaczenie ma dla mnie wsparcie jakie otrzymuję od mojego pilota Jarka Barana .

Kalendarz startów LOTOS Dynamic Rally Team:
1. Rajd LOTOS Baltic Cup 18-20 lutego 2011
2. Rajd Elmot 8-10 kwietnia 2011
3. Rajd Karkonoski 10-12 czerwca 2011
4. Rajd Rzeszowski 5-7 sierpnia 2011
5. Rajd Dolnośląski 2-4 września 2011
6. Rajd Polski 23-25 września 2011
7. Rajd Koszyce 14-16 października 2011

Kajetan miał okazję już zapoznać się z samochodem. Portal Śląska Cieszyńskiego ox.pl jako jeden z pierwszych mógł zobaczyć Kajta za kierownicą nowego wozu. Fot. Adam Jarosz

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: