Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajto i Baran Mistrzami Polski

Kajetanowicz i Baran z LOTOS Dynamic Rally Team Mistrzami Polski trzeci raz z rzędu

Kajetan Kajetanowicz z Jarkiem Baranem po raz kolejny potwierdzili, że są najlepsi w naszym kraju - wygrywając Rajd Koszyc, wywalczyli trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Załoga LOTOS Dynamic Rally Team, zdobywając kolejny raz komplet punktów, zapewniła sobie mistrzowski laur tuż za półmetkiem sezonu - ma 100 punktów przewagi, podczas gdy do uzyskania w tym sezonie pozostało jeszcze maksymalnie 90. Sytuacja, kiedy kierowca zdobywa mistrzostwo na dwie rundy przed końcem sezonu, nie miała miejsca w Polsce od szesnastu lat, a statystyki zwycięstw na odcinkach oraz w poszczególnych eliminacjach jednoznacznie potwierdzają fenomenalną formę załogi Kajetanowicz/Baran oraz ich teamu. Kariera Kajetana Kajetanowicza zaczęła rozpędzać się już kilka lat temu, ale teraz nabrała bardzo szybkiego tempa. Tegoroczne starty w wykonaniu Kajetanowicza już wyznaczyły nowe punkty odniesienia w rajdowej historii, a przed nami jeszcze dwie eliminacje Mistrzostw Polski. Warto przypomnieć: Kajetanowicz i Baran od początku roku byli w rewelacyjnej formie; wygrali wszystkie rundy w sezonie 2012, a przy tym byli najlepsi na większości odcinków specjalnych.

 - Rozpiera mnie radość i duma. Bardzo się cieszę, bo jesteśmy pierwsi na mecie bardzo trudnego rajdu i zdobywamy tu, w Koszycach, po raz trzeci tytuł Mistrzów Polski. Mam niesamowity zespół i cudownych kibiców. Oni wszyscy mogą czuć się wspólnie z nami Mistrzami Polski. Zaangażowanie mojej żony Oli w pracę podnosi moje możliwości, bez Jej wsparcia nie byłoby mnie tu, gdzie jestem. Dzięki także dla mojego pilota Jarka i wielkie wyrazy uznania dla firmy Rallytechnology, która przygotowuje samochód oraz wielu wielu innych, których nie jestem teraz w stanie wymienić. Mistrzami Polski 2012 są również wspierający mnie partnerzy: tytularny sponsor zespołu - producent paliw LOTOS Dynamic oraz LOTOS Oil, STP i CUBE. Do rajdów ciężko się przygotowuję, ale takich emocji, które teraz we mnie grają, nie da się przewidzieć i trenować. Zwycięstwa nie przychodzą łatwo i obiecuję, że nadal nie będę wyłącznie patrzył na puchary i ich oglądał, tylko ciężko pracował przed następnymi rajdami, aby stać się jeszcze lepszym kierowcą. - mówi  Kajetan Kajetanowicz:

 - Podobnie jak cały zespół LOTOS Dynamic Rally Team jestem szczęśliwy. Sezon jeszcze się nie skończył, ale nasza praca przyniosła wspaniałe efekty. Wywalczone wspólnie z Kajetanem trzy tytuły z rzędu to szczególne osiągnięcie, a zdobycie szóstego tytułu w całej mojej karierze to powód do wzruszenia. Ubiegłoroczny sukces dedykowałem moim najbliższym, a ten chcę zadedykować moim przyjaciołom i znajomym, którzy przez te lata towarzyszyli mi na rajdowych trasach. Dziękuję Wam bardzo! - dodaje  Jarek Baran

Partnerami zespołu w sezonie 2012 są: producent paliw LOTOS Dynamic oraz producent olejów LOTOS, a także STP – producent dodatków i CUBE. Corporate Release.

źródło: mat.pras
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: