Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajto czwarty raz Mistrzem Polski

Debiutujący w Fordzie Fiesta R5 Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran przypieczętowali niesamowite tempo zwycięstwem na ostatnim odcinku specjalnym Mrągowo.

 Po fantastycznym dniu, pełnym emocji i zmagań z bardzo trudnymi warunkami na trasie, załoga LOTOS Rally Team zajmuje drugie miejsce w polskiej rundzie Mistrzostw Europy i jest najszybszą polską załogą w 70. Rajdzie Polski.  Co więcej - 12 punktów wywalczone w sobotę do klasyfikacji krajowego czempionatu wystarcza, by Kajetan z Jarkiem mogli już dziś świętować czwarty z rzędu tytuł Mistrzów Polski, wyrównując tym samym rekord Mariana Bublewicza. Jednak jak powiedział Kajetan na uczczenie sukcesu przyjdzie czas:

- Nie mogło być lepiej, jesteśmy Mistrzami Polski, ale tym zamierzamy cieszyć się po rajdzie - przyznał Kajetan Kajetanowicz. - Teraz chcę czerpać radość z jazdy tym autem i z rywalizacji z tak świetnymi zawodnikami. Szkoda, że Robert Kubica miał przygodę i ta zacięta walka tak się skończyła, ale mam nadzieję, że jutro pojedzie i będziemy mogli wspólnie cieszyć tysiące kibiców, którzy przyjechali na Rajd Polski i żywiołowo dopingują na każdym odcinku. Niezwykłe emocje towarzyszą nam w trakcie pokonywania tych oesów, które są niesamowicie śliskie. Czuję się jakbyśmy jechali na łyżwach. Jestem szczęśliwy po dzisiejszym dniu. Cóż więcej mogę powiedzieć – muszę się wyspać, by jutro móc nadal mocno cisnąć.

Starty Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana w sezonie 2013 wspierają strategiczny partner LOTOS Rally Team - Grupa LOTOS oraz LOTOS Paliwa - producent paliw LOTOS Dynamic - a także Driving Experience i CUBE.ITG.

źródło: mat.pras.
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: