Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajetanowicz zagra razem z WOŚP!

- Człowieka o wielkim sercu, który chce pomagać, zapraszam nie na prawy fotel, a za kierownicę mojej rajdówki! – zachęca Kajetan Kajetanowicz do wzięcia udziału w licytacji. Trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy również i w tym roku zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Kajetan Kajetanowicz już od kilku lat gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, ale w tym roku zwycięzca licytacji zasiądzie za kierownicą Subaru. - To bardzo żwawe auro, świetnie wybiera dziury, nierówności. Jak każdy rajdowy samochód ma sportowe zawieszenie, krótkie przełożenie kierownicy, mocne, szelkowe pasy, rajdowe fotele i kołową skrzynię biegów. Proszę się jednak nie martwić, dacie sobie Państwo radę z obsługą. Gorąco wierzę, że zostanie wylicytowana spora suma, którą przekażemy na szczytny cel – przyznaje Kajetanowicz.

- Myślę więc, że dla kogoś, kto nie robi tego na co dzień, będzie to adrenalina i emocje, jakich nigdy nie doświadczył, a ja wraz z moim zespołem o to zadbamy – zachęca ustronianin. Tutaj można wylicytować przejazd Subaru – licytacja potrwa do 29 stycznia.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: