Kajetanowicz i Błachowicz zagrali charytatywnie
To już tradycja. W sobotni wieczór, tuż po Świętach Bożego Narodzenia, rozegrano w Hali Sportowej Częstochowa turniej piłkarski – „Świąteczne granie z Kubą”. Na parkiecie i tym razem nie zabrakło gwiazd i celebrytów. – Mimo że nie jest to dogodny termin dla wielu osób, to bardzo chętnie do nas wracają, bo wielu z nich to się podoba, głównie przez to, że mamy wspaniałą atmosferę. Wszyscy przychodzą tutaj, żeby wspólnie dobrze się bawić i zrobić coś dobrego – przyznał były reprezentant Polski w piłce nożnej, Jakub Błaszczykowski, na konferencji prasowej, która miała miejsce na przełomie listopada i grudnia.
Publiczność zgromadzona w hali przy ul. Żużlowej miała okazję oglądać w akcji m.in. sportowców ze Śląska Cieszyńskiego. Swoje piłkarskie umiejętności zaprezentowali Kajetan Kajetanowicz – mistrz świata w klasie WRC2 Challenger w 2023 roku – oraz Jan Błachowicz – były mistrz UFC w wadze półciężkiej. Dochód z biletów został przeznaczony na Fundację „Ludzki Gest”, której głównym celem jest wsparcie dzieci i młodzieży do 21. roku życia w obrębie pomocy medycznej oraz kultury sportu.
Wyświetl ten post na Instagramie
Wyświetl ten post na Instagramie
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33