Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajetanowicz i Baran z LOTOS Dynamic Rally Team na podium przed finałem na Karowej

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran od samego rana na trasach Rajdu Barbórka cieszą kibiców swoją jazdą, notując przy tym doskonałe czasy. Po trzech odcinkach specjalnych zajmują mocne trzecie miejsce w rajdzie. Teraz już wszyscy czekają na ostateczne rozstrzygnięcia na finałowej próbie prowadzącej po serpentynach i kostce brukowej na ul. Karowej. W tłumie kibiców, blasku fleszy zobaczymy załogę LOTOS Dynamic Rally Team już za kilka godzin.

 - Wszystko świetnie! Na pierwszych dwóch oesach - Żeraniu i Służewcu - było dosyć przyczepnie. Naprawdę bardzo fajnie się bawię za kierownicą mocniejszego niż zwykle auta. Odcinki są wymagające, ale dobrze się jedzie. Po pierwszej części rajdu jesteśmy na pudle. Odcinek Bemowo przysporzył nam najwięcej emocji - zupełnie inaczej wyglądała nawierzchnia niż na zapoznaniu z trasa, ale my się tym nie przejmujemy. Powiedziałbym nawet, że sprawia nam to frajdę i zaskakuje. Oby spotykały nas tylko tak przyjemne niespodzianki. - mówi   Kajetan Kajetanowicz:

Partnerami zespołu w sezonie 2011 są: producent paliw LOTOS Dynamic oraz producent olejów LOTOS, a także STP, Szkoła Jazdy Subaru i Arcold. Podczas Rajdu Barbórka do grona sponsorów dołączyła firma BrighTec.

źródło: mat.pras.
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: