Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajetanowicz i Baran wygrywają 1 dzień Rajdu Wisły

Kolejny już raz w tym sezonie załoga LOTOS Rally Team rozpoczyna rajd od zwycięstwa w klasyfikacji dnia, zyskując znaczną, ponad minutową przewagę nad rywalami.

 Nowe dla większości startujących, wymagające pełnego zaangażowania trasy i nieco nietypowe, jak na koniec maja, warunki pogodowe nie przeszkodziły Kajetanowi Kajetanowiczowi i Jarkowi Baranowi zwyciężyć na 5 z 7 rozegranych dziś odcinków specjalnych. Taki wynik ucieszył licznie zgromadzonych na oesach kibiców Mistrza Polski, który po raz pierwszy w karierze miał okazję jechać w eliminacji RSMP rozgrywanej w jego rodzinnych stronach.

- Myślę, że to był udany dla nas dzień. Opony dobieraliśmy wystarczająco dobrze, choć nie perfekcyjnie - jazda na slicku po mokrych odcinkach rano dostarczała emocji :). Szkoda, że odpadli nasi główni rywale - Wojtek i Kamil, bo ich jazda dodatkowo nas motywowała. Jest to trudny rajd i wiele może się jeszcze wydarzyć. Cały zespół spisuje się znakomicie, zatem jesteśmy optymistycznie nastawieni na niedzielny etap - podsumowuje  Kajetan Kajetanowicz:

Starty Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana w sezonie 2013 wspierają strategiczny partner LOTOS Rally Team - Grupa LOTOS, a partnerami wspierającymi Mistrzów Polski są: LOTOS Paliwa - producent paliw LOTOS Dynamic - oraz Driving Experience i CUBE.ITG.

Zobacz fotoreportaż (piątek)>>>

zobacz fotoreportaż (sobota)>>>

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: