Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajetanowicz i Baran wygrywają 1 dzień Rajdu Cypru!

Pierwsze miejsce po pierwszym dniu dla debiutanta w tak niezwykle trudnych zawodach jak Rajdu Cypru, to bez wątpienia historyczne osiągnięcie. Kajetan Kajetanowicz z Jarkiem Baranem już od samego rana nadali tempo rywalizacji, udowadniając to zwycięstwami na 5 z 8 odcinków specjalnych.

Zacięta walka załogi LOTOS Rally Team z doświadczonymi i utytułowanymi zawodnikami trwała do ostatniego odcinka specjalnego sobotniego etapu. Kajetanowicz wygrywając finałową próbę o 8 sekund z dotychczasowym liderem Al Rajhim awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu, zdobywając komplet punktów za pierwszy etap. Dzisiejsze zwycięstwa i oesowe podia jednocześnie spowodowały, że Kajetan został liderem klasyfikacji Gravel Masters. 

- To jest jak sen, ale piękny sen. Bardzo się cieszę. Walczyliśmy do ostatniego odcinka i na koniec etapu prowadzimy w rajdzie i klasyfikacji gravel masters. Piękna sprawa. Nie wiem co powiedzieć, bo to był niesamowity dzień. Wczoraj popełniliśmy drobny błąd, a dziś to wszystko odrobiliśmy. Bardzo trudny rajd, ale o tym wiedzieliśmy już wcześniej. Teraz się o tym przekonujemy z każdym odcinkiem. Mamy dobre nastawy, opony, samopoczucie, cały zespół pracuje wyśmienicie. Jesteśmy gotowi do walki jutro, zamierzamy utrzymać tempo. Niedzielne odcinki są bardziej techniczne. Nie lekceważę zawodników, którzy ścigają się tu od wielu lat, mają przewagę dzięki doświadczeniu i znajomości trasy. Musimy zachować czujność i spokój :). – podsumował Kajetan Kajetanowicz:

(red)

źródło: mat.pras.
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: