Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kajetanowicz i Baran na podium 46. Rajdu Barbórka

Wieczornym pokazem na ulicy Karowej zakończył się 46. Rajd Barbórka - Ogólnopolskie Kryterium Asów. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran - mistrzowie Polski w klasyfikacji generalnej RSMP 2010 - podczas całego dnia rywalizacji utrzymywali się w czołówce klasyfikacji rajdu, skutecznie walcząc z samochodami WRC i ostatecznie kończąc warszawską imprezę na wysokim trzecim miejscu.

 - Tegoroczny rajd był wyjątkowo chytry, głównie ze względu na panujące warunki atmosferyczne, jednak klimat przy trasie i doping kibiców był - jak zawsze - bardzo gorący. Za nami ostatnie kilometry oesowe w tym sezonie. Był to bez wątpienia rok pełen fantastycznych emocji, zakończony sukcesem – zdobyciem tytułu mistrza Polski. Za to do rozpoczęcia nowego sezonu pozostało niewiele czasu, więc zbieramy siły i... do zobaczenia w 2011 roku! - powiedział po rajdzie  Kajetan Kajetanowicz:

Partnerami zespołu w sezonie 2010 są: LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic oraz LOTOS Oil z marką olejów LOTOS Quazar, Subaru Import Polska, STP, Klonex, Keratronik oraz SJS.
 

źródło: inf. pras/ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: