Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kacper uratował 21-latka

Czwartkowy (07.05) wieczór w Cieszynie mógł zakończyć się tragedią. Na szczęście w pobliżu znalazł się młody mieszkaniec miasta, który nie pozostał obojętny. Kacper zauważył leżącego na torach 21-latka, odciągnął go w bezpieczne miejsce i wezwał pomoc.

 Do zdarzenia doszło około godziny 21.20 w rejonie ul. Bielskiej w Cieszynie. Wracający z pracy Kacper zauważył młodego mężczyznę leżącego na torowisku i natychmiast ruszył mu na pomoc.

Jak poinformował  dziś (13.05) podkom. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej policji  – Kacper natychmiast zareagował, ściągnął 21-latka z torowiska i zadzwonił pod numer alarmowy 112. Mężczyzna był przytomny i trzeźwy, jednak zdezorientowany, co mogło mieć związek z jego stanem zdrowia. Na miejsce skierowano służby ratunkowe oraz patrol Policji. Po udzieleniu pomocy został przewieziony do szpitala.

Policjanci podkreślają, że szybka reakcja młodego mieszkańca Cieszyna mogła zapobiec tragedii. To przykład postawy, która zasługuje na uznanie i pokazuje, jak ważna jest ludzka wrażliwość oraz gotowość do niesienia pomocy innym.

red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: