Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Już w poniedziałek ruszają zapisy na cUTW

Już w poniedziałek (19 sierpnia 2019 roku) rozpoczynają się zapisy na cieszyński Uniwersytet Trzeciego Wieku. Wszystkie osoby zainteresowane do grona osób, chcących aktywnie spędzać czas i poszerzać swoją wiedzę, mogą składać deklaracje członkowskie do 26 września 2019 roku.

Cieszyński Uniwersytet Trzeciego Wieku działa prężnie od kilkunastu lat. W ramach zajęć odbywają się liczne spotkania i wykłady. W każdym roku akademickim organizowane są również wycieczki, spotkania, biesiady i różnego rodzaju wydarzenia oficjalne. Wśród tematów wykładów plenarnych i spotkań sekcji, znajdą coś dla siebie zarówno ścisłowcy, humaniści, miłośnicy sztuk pięknych, entuzjaści ogrodnictwa, jak i melomani, czy miłośnicy podróży. Wybór jest naprawdę duży.

- Słuchaczem UTW może zostać każda osoba 55 +, bez względu na wykształcenie, która pragnie zdobywać i pogłębiać wiedzę oraz aktywnie spędzać wolny czas. Wszystkich zainteresowanych dalszym rozwojem osobistym, kreatywnym życiem, chętnych do zachowania aktywności intelektualnej, fizycznej przy jednocześnie przyjemnie spędzonym czasie w miłym towarzystwie, serdecznie zapraszamy – zachęca Lucyna Bałandziuk, prezes cieszyńskiego UTW.

Zapisy na UTW odbywają się od 19 sierpnia do 26 września 2019 roku. Aby zostać słuchaczem, należy złożyć wypełnioną deklarację członkowską i uiszczenie opłaty członkowskiej, która w roku akademickim 2019/2020 wynosi 80 złotych. Zapisać można się w biurze CUTW w Collegium Technicum na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, ul. Bielska 62, pokój nr 18 w każdy poniedziałek w godz. 11.00 – 13.00 i w każdy czwartek w godzinach 13 – 15.00. Należy zabrać z sobą dowód osobisty. Szczegółowe informacje można uzyskać dodatkowo telefonicznie pod numerem 33 85 46 333 w godzinach pracy biura lub tel. 536 257 624 w godz. 8.00 – 20.00 oraz przez wiadomość e-mail: utw.cieszyn@gmail.com.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: