Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Już jutro czekają nas kwalifikacje! Prezydent potwierdził obecność!

W piątek odbędą się kwalifikacje, na sobotę zaplanowano konkurs drużynowy, a w niedzielę skoczkowie będą rywalizować indywidualnie. Swą obecność, w ostatnim dniu zmagań, potwierdził Prezydent RP, Andrzej Duda.

Skoczkowie po raz pierwszy zmierzą się ze skocznią w piątek, o godz. 16:30, bo właśnie wtedy zaplanowano trening, który poprzedzi kwalifikacje, a te ruszają o godz. 18. W sobotę czekają nas zmagania drużynowe, które w ubiegłym sezonie na skoczni im. Adama Małysza padły łupem biało-czerwonych. Weekend skoków w Wiśle zakończy konkurs indywidualny, którego początek zaplanowano na niedzielne dopołudnie.

Swą obecność, podczas zmagań indywidualnych, potwierdził Prezydent RP, Andrzej Duda. - 24 listopada 2019 r. (niedziela) o godz. 11.30 Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda będzie kibicował zawodnikom uczestniczącym w Konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich (skocznia narciarska im. Adama Małysza w Wiśle) – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Program Pucharu Świata w Wiśle:

piątek

  • 16:30 – trening
  • 18:00 – kwalifikacje (TVP 1, TVP Sport, Eurosport)

sobota

  • 15:00 – seria próbna
  • 16:00 – konkurs drużynowy (TVP 1, TVP Sport, Eurosport)

niedziela

  • 10:30 – seria próbna
  • 11:30 – konkurs indywidualny (TVP 1, TVP Sport, Eurosport)

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-11-21 14:49:45
krzysztof.nn: Droga pani Beato! No już wystawiacie moją cierpliwość na wielką próbę każąc wymyślać usprawiedliwienia na Pani patriotyczne randki z szefostwem mafii. Ale nie mogę Pani zostawić w tej chwili, gdy cała Polska spogląda na wytatuowane ramię gangstera ściskające creme de la creme naszej władzy, czyli Panią i ministra Macierewicza. Rada na to jest jedna. Musi Pani oświadczyć, ze jak każdy dobry premier chciała Pani pomóc w resocjalizacji przestępców pragnąc przywrócić ich na łono społeczeństwa. Podjęła się Pani tego, gdyż wiedziała Pani, że da radę przekonać nawet najgorszego recydywistę, który oparł się resocjalizacji penitencjarnej. I trzeba tylko przedstawić krótki protokół z tego spotkania. Oto jego propozycja (PBS to pani Premier, a AM to Antoni Macierewicz):
2019-11-21 14:52:39
krzysztof.nn: Czołem Gangsterzy! (PBS) - Czołem Pani Premier i Panie Ministrze! (gangsterzy) - Słyszałam, że chcecie się resocjalizować i wrócić na łono społeczeństwa. (PBS) - Chcemy aby społeczeństwo, pani Premier i pan Minister przytulili nas do swego łona! (chórem gangsterzy) - Hi, hi, hi (AM) - Dobrze gangsterzy. Ale musicie porzucić swój gangsterski fach i nie mordować więcej tasakami ludzi. (PBS) - Obiecujemy porzucić tasaki jako narzędzie zbrodni (chórem gangsterzy) - Ale pani premier ma dar przekonywania, wow! (AM) - Kolejny sukces! (anonimowy doradca 1) - Daliśmy radę! (anonimowy doradca 2) - Skoro gangsterzy wróciliście na łono społeczeństwa i jesteście już cnotliwymi i praworządnymi obywatelami, to pamiętajcie, aby głosować na PiS, bo ta partia jest też praworządna i cnotliwa. (PBS) - Hi,hi,hi (AM) - Będziemy wszyscy głosować na PiS, bo chcemy być tak cnotliwi i praworządni jak ta partia (chórem zresocjalizowani gangsterzy) - A ja kupię sobie nawet kota! (szef zresocjalizowanych gangsterów) - Czy można zadać pani Premier pytanie? - (gangster z tatuażem) - Proszę. (PBS) - Czy można uzyskać u pana Prezydenta ułaskawienie? (gangster z tatuażem) - Oczywiście! (AM) - Ale takie ułaskawienie trochę wcześniejsze? (gangster z tatuażem) - Nie ma problemu, można ułaskawiać zanim sąd skaże. Tak orzekł Trybunał. (PBS) - A czy można przed czynem? (gangster z tatuażem). - To wszystko zależy kogo dotyczy czyn. (AM) - Musimy iść drodzy, byli gangsterzy, a obecnie woluntariusze dobrej zmiany, bo reszta kraju wymaga również mojego osobistego zaangażowania. Bo bez tego nie ma żadnych sukcesów, jak zresztą sami po swoim nawróceniu widzicie. (PBS) - Uściski, poklepywania, cmoki, ciumki.
2019-11-21 14:53:03
krzysztof.nn: Koniec protokołu. - No i widzi Pani? Można wszystko wyjaśnić i wytłumaczyć. - Zawsze życzliwy, Roman Giertych
2019-11-21 15:02:32
krzysztof.nn: p.s. ja wiem, że pisiarnia jest uczulona na słowa p r a w d y o pisiackim rządzie jak d i a b e ł na wodę święconą - nic na to nie poradzę, jak poszczekają to im na chwilę ulży, a potem znów pokropimy, bo naprawdę j e s t czym
2019-11-21 22:00:47
Polarex: Zima się zbliża to i bliżej stoków . Zameczek na Zadnim Groniu czeka !!! I pomyśleć , że taka fucha ledwie za kilka podpisów !!
2019-11-22 07:36:15
jasper: Jeszcze tylko podpis pana prezydenta pod kandytatami do TK - bylego czlonka PZPR p. Piotrowicza, pania od salatek czyli Pawlowicz i moze odpoczac na nartach w Wisle. Swistak owinie ich w sreberka, zeby smrodu nie bylo. Poza pisobolszewia nie ma partii tak licznie gromadzacej komuchow, esbekow i kapusi. Wazne, ze ciemny lud sie cieszy i wszystko kupuje.
2019-11-22 10:10:26
wyśmienity cwaniaczek: ten kszysztof to jakiś szurnięty na mózgu jest !!!! sam ze sobą dyskutuje :) jak się pójdziesz leczyć to prywatnie idż bo szkoda na takiego U-dupa publicznych pieniędzy........
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: