Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

''Jurki'' i teatr w Wiśle:zwycięzcy

Znamy już zwycięzców konkursów: kabaret "Jurki" w Skoczowie i przedstawienia teatralne "Wakacjuszka" i "John i Mary" w Wiśle. To była ciężka decyzja, gdyż konkursy cieszyły się sporym powodzeniem, a Wasze wpisy były bardzo ciekawe.

Kabaret Jurki w Skoczowie:

Jedno zaproszenie wędruje do użytkowniczki  Drabina za dowcipne podanie przyczyny z jednoczesnym wytknieciem błędu redakcji: Powinnam wygrać te bilety, ponieważ jestem hardcorem i biorę udział w konkursie, mimo że nie wiem, o której te "Jurki" wystąpią:)

Drugie zaproszenie otrzyma selma za żartobliwą rymowaną groźbę (wszak redakcja nie chce rozlewu krwi): Zastrzelę kogoś z dwururki, jak nie dostane biletu na JURKI ;)


Wiosna z teatrem w Wiśle:
Jedno podwójne zaproszenie na spektakl "Wakacjuszka" (1 kwietnia 2011 r.o godzinie 18:00) wygrywa użytkownik o nicku Kamorek. Rozbawił nas Twój komentarz:

Dlaczego właśnie ja?
Wygrany bilet podaruję swoim teściom, którzy lubią teatr. Dzięki temu nie będzie wtedy ich w domu, co zaowocuje mi stosunkowo udanym wieczorem z żoną. U teściów też "zaplusuję" ;)


Jedno podwójne zaproszenie na przedstawienie "John i Mary" (2 kwietnia, godz. 18.00) wędruje do osoby kryjącej się pod pseudonimem roza273 za komentarz i radosną twórczość poetycką:

W sobotę do teatru pójdziemy,
bawić się świetnie będziemy.
Potem gdy już będzie po,
przekąsimy byle co.
Bo nie o uciechę ciała chodzi,
tylko by duszę czymś osłodzić.
Interesuje mnie oczywiście "John i Mary".

 

Zwycięzców prosimy o przesłanie swoich danych kontaktowych na adres redakcji: redakcja@ox.pl (imię i nazwisko, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego).  Uwaga bardzo ważne - przesłane dane upoważniające do odbioru wygranej muszą pochodzić z maila, na który zarejestrowane jest konto na ox.pl .

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: