Juniorzy LKS Olza Pogwizdów wygrywają w Lidze Wojewódzkiej

3 października o godz.12 na boisku LKS Olza Pogwizdów odbył się mecz VI kolejkI Ligi Wojewódzkiej Juniorów sezonu 2020 / 2021 pomiędzy drużynami LKS Olza Pogwizdów i LKS Pogórze. Obie drużyny to czołówka Ligi Wojewódzkiej Juniorów. Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany i zakończył się remisem 1 - 1. Druga połowa meczu obfitowała w wiele sytuacji podbramkowych i toczyła się w szybkim tempie. Bardziej skuteczni byli gospodarze z Pogwizdowa, którzy strzelili dwie bramki tracąc tylko jedną i ostatecznie wygrali 3 - 2. Warto wyróżnić bramkarza gospodarzy, który kilkakrotnie wychodził obronną ręką w sytuacjach sam na sam z napastnikami gości. Siódma kolejka Ligi Wojewódzkiej Juniorów rozegrana zostanie za tydzień. Fot. Piotr Górecki