Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Joanna Oleś w finale 32. Przeglądu Piosenki Aktorskiej

Joanna Oleś, pochodząca z Zebrzydowic wokalistka, zaśpiewa dziś(25.03.11) w finale konkursu 32. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. W najstarszym tego typu konkursie o zwyciestwo walczyć bedzie 7 osób.

18 marca 2011 na scenie Centrum Kongresowego przy wrocławskiej Hali Stulecia śpiewali uczestnicy II Etapu Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki. Komisja w składzie: Kinga Preis, Jacek Bończyk, Jacek Borusiński, Mariusz Kiljan, Krzysztof Mieszkowski, Leszek Możdżer (przewodniczący), Jerzy Satanowski, Bogusław Sobczuk i Cezary Studniak, zdecydowała, że w finale wystąpią:

Marta Ledwoń (Kraków), Jan Mędrala (Kraków), Szymon Mysłakowski (Kalisz), Alicja Pyziak (Wrocław), Krzysztof Szczepaniak (Warszawa) i Małgorzata Wojciechowska (Warszawa) oraz Joanna Oleś (Opole).

Joanna obecnie studiuje filologię angielską na Uniwersytecie Opolskim. W Opolu uczęszcza także na zajęcia Wokalnego Studia Kształcenia Jazzowego. Jak informuje gazeta wrocławska  - jej przygoda z piosenką zaczęła się od się od konkursów recytatorskich, później dołączyły konkursy piosenki i przeglądy poezji śpiewanej. W półfinale zaśpiewała dwie piosenki z repertuaru Edith Piaf: 'La foule' i 'Jej rejon to był plac Pigalle' (w tłumaczeniu Marcina Sosnkowskiego).

Koncert Finałowy odbędzie się dzisiaj, 25 marca 2011 na scenie Centrum Kongresowego przy wrocławskiej Hali Stulecia o godz. 20. Niestety, nie będzie transmitowany w telewizji, więc tym, którzy chcieliby posłuchać Joanny, pozostaje śledzić oficjalny kanał Teatru Muzycznego Capitol na YT.

Zobacz występ Joanny w półfinale: Konkurs 32. PPA: Joanna Oleś

źródło: ox
dodał: NG,CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją