Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Jesteśmy bojowo nastawieni”

Już w najbliższy piątek (tj. 29.04) rozpoczną się Mistrzostwa Polski Amatorów w hokeju na lodzie – Dywizja II. Gospodarzem imprezy są cieszyńskie Pantery, ale zmagania zostaną rozegrane w Jastrzębiu-Zdroju.

Pantery otrzymały rolę gospodarza Mistrzostw Polski Amatorów Dywizji II, ale niestety, rywalizacja toczyć się będzie w Jastrzębiu-Zdroju. - W Cieszynie nie ma technicznych możliwości na tak duży turniej. Do zmagań przystąpi dwanaście ekip – przyznaje kapitan HC Pantery, Janusz Chrapek.

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, Pantery nie mogły przystąpić do dwóch ostatnich edycji Beskidzkiej Amatorskiej Hokej Ligi. Czy będzie to miało wpływ na grę zawodników z Cieszyna? - Skład jest niewiele zmieniony w stosunku do tego, który występował w Cieszynie. Na pewno brakuje ogrania w lidze, ale większość zawodników gdzieś występowała – dodaje.

Przypomnijmy, że Pantery awansowały do Dywizji II, po tym jak wywywalczyły go w kwietniu 2019 roku w Cieszynie. - W teorii poziom będzie wyższy niż trzy lata temu w Cieszynie, ponieważ teraz czeka nas rywalizacja w Dywizji II. W Jastrzębiu-Zdroju ważne będzie udanie wejść w pierwszy mecz, wtedy na pewno będzie łatwiej. Nie wiem, czego można spodziewać się po rywalach. Wszystkie zespoły zapowiedziały, że przyjadą w bardzo szerokich składach - przyznaje Chrapek.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: