Jest nowy Wicemarszałek Województwa Śląskiego - Joanna Bojczuk
Zmiany w Zarządzie Województwa Śląskiego. Sejmik Województwa Śląskiego wybrał nowego wicemarszałka. Tę funkcję będzie pełnić Joanna Bojczuk, dotychczasowa członek Zarządu Województwa Śląskiego, wieloletni samorządowiec, związany z Bielskiem-Białą. Dotychczasowy Wicemarszałek Leszek Pietraszek, został Przewodniczącym Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.
33-latka od początku kadencji samorządowej zajmuje stanowisko w zarządzie województwa. Jako członek piastuje nadzór nad departamentami ochrony środowiska, ekologii i opłat środowiskowych, kultury oraz turystyki. Wcześniej przez dekadę związana z Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej, gdzie była naczelnikiem.
Jest także nowy członek Zarządu Województwa został nim Waldemar Bojarun, który dotychczas pełnił funkcję wiceprezydenta Katowic.
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33