Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jeleń zagra w Polonii?

Wychowanek Piasta Cieszyn, Ireneusz Jeleń być może zagra razem z "Czarnymi Koszulami". Warszawski klub chce sprowadzić bezrobotnego, jak na razie, Jelenia.

Cieszyniak Ireneusz Jeleń od pierwszego lipca nie ma pracy, jak pisze zawodnik na swojej oficjalnej stronie, nie sadził, iż pertraktacje z klubami potrwają tak długo: -Od 30 czerwca jestem wolnym zawodnikiem i zapewne większość moich kibiców myślało, że szybko podpiszę umowę z nowym klubem i będę się już przygotowywał do nowego sezonu. Ja też tak myślałem! Jednak rozmowy z klubami, które są zainteresowane sprowadzeniem mnie do siebie znacznie się przedłużają. Jeleń dementuje jednocześnie, jakoby przyczyną opóźnień były jego finansowe żądania: - Zdementuję tylko jedną wiadomość, która ukazała się w mediach - powodem przedłużających się negocjacji nie są moje wygórowane żądania finansowe.

Być może Jeleń wróci do polskiej ekstraklasy, jak podają poniedziałkowe dzienniki "Przegląd Sportowy", "Fakt" i "Gazeta Wyborcza", Jeleniem zainteresowana jest Polonia Warszawa. "Gazeta Wyborcza" podaje, ze zainteresowanie Józefa Wojciechowskiego jest spore. Polonia potrzebuje bowiem klasowego napastnika na miejsce Euzebiusza Smolarka. Do startu ekstraklasy pozostało już tylko kilka dni, ale kadra Polonii wciąż nie jest zamknięta. Dla byłego zawodnika AJ Auxerre priorytetem są jednak zespoły z lig zachodnich, powrót do ekstraklasy to ostateczność.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: