Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jeleń z drugim hat-trickiem z rzędu!

Nadszedł czas na przerwę zimową w Betclic 3. Lidze. Z 2025 rokiem godnie pożegnał się Jakub Jeleń, który przed tygodniem skompletował premierowego hat-tricka w barwach II drużyny Górnika Zabrze, a teraz ponownie zanotował trzy trafienia.

Przed tygodniem informowaliśmy o pierwszym hat-tricku Jakuba Jelenia w barwach II drużyny Górnika Zabrze. Były zawodnik CKS-u Piast Cieszyn zanotował premierowe trzy trafienia w ramach 18. kolejki Betclic 3. Ligi, a jego drużyna przełamała złą passę w starciu z Pniówkiem Pawłowice, wygrywając 3:1.

Zabrzanie ostatnie spotkanie w tym roku rozegrali w sobotnie popołudnie, goszcząc na stadionie Walki, przy ulicy Jaskółczej, Carinę Gubin. Gospodarze rozstrzygnęli losy spotkania 19. kolejki już w pierwszej części meczu. Jeleń otworzył wynik w 22. minucie, a chwilę później podwyższył na trzybramkowe prowadzenie. 22-latek skompletował drugiego hat-tricka w tym sezonie po godzinie gry, a zabrzanie ostatecznie odnieśli wysokie zwycięstwo, bo aż 6:0. Jeleń w bieżących rozgrywkach wystąpił w 19 meczach, w których łącznie zanotował 9 trafień.

Betclic 3. Liga, 19. kolejka:
Górnik Zabrze II - Carina Gubin 6:0 (4:0)
22' Jeleń, 24' Mucha, 26' Jeleń, 45' Mucha, 63' Jeleń, 90' Skiba

 

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: