Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jeleń w Lechu?

Czy Ireneusz Jeleń zagra w tym sezonie jako zawodnik Lecha Poznań? Trwają spekulacje na ten temat. Póki co zawodnik czeka na podpisanie nowego kontraktu.

Ireneusz Jeleń jest póki co bezrobotny. Zawodnik z Cieszyna zaczynający swoją międzynarodową karierę w Piaście Cieszyn i Beskidzie Skoczów na brak ofert nie narzeka. Jego dotychczasowe dokonania pozwalają mu na to, że może zachowywać się jak piękna panna na wydaniu. Przebierać i wybierać.

Gdzie ostatecznie zagra w nadchodzącym sezonie? Nadal trwają spekulacje na ten temat. Ireneuszem Jeleniem interesowała się Legia Warszawa, były propozycje z ligii tureckiej, a nawet Stanów Zjednoczonych.  - Irka chciał do siebie ściągnąć Columbus Crew. Amerykanie oferowali 2,5 letni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne cztery lata. Oferta była atrakcyjna, ale Irek nie zdecydował się na jej przyjęcie - informuje Tomasz Kaczmarczyk, menedżer Ireneusza Jelenia.

Najnowsze informacje, które pojawiły się w mediach donoszą o rozmowacj Ireneusza Jelenia z popularnym kolejorzem. Jednak trener tego zespołu nie potwierdza tej informacji. Mariusz Rumak podkreślił, że nie interesuje go zatrudnienie Jelenia na kilka miesięcy po to tylko, by odbudował w Poznaniu swoją formę i wyjechał za granicę.

Ireneusz Jeleń od 30 czerwca pozostaje bez kontraktu, wtedy skończyła się jego umowa z OSC Lille. Jak tłumaczył interesuje go tylko gra w zagranicznych klubach.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: