Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jedź do Skoczowa po pracę

To będą już ósme jesienne targi pracy. Organizują je skoczowskie Ochotnicze Hufce Pracy.

Jeśli szukasz, lub chcesz zmienić pracę powinieneś wybrać się w piątek do Skoczowa. Młodzieżowe Centrum Kariery działające w ramach Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, kolejny raz organizuje spotkanie z przedsiębiorcami. Podczas targów mają pojawić się oferty pracy dla osób w różnym wieku. Zarówno dla młodych, jak i starszych. Rynek pracy jest bardzo zmienny i trudno do końca określić, które oferty pracy pojawią się na pewno – informuje Tomasz Pal pośrednik pracy.


Przede wszystkim będą jednak oferty związane z branżą produkcyjną. Tych potrzeb, jeśli chodzi o rynek pracy Śląska Cieszyńskiego jest ciągle sporo. Brakuje tych pracowników produkcyjnych. Na rynku jest zapotrzebowanie na specjalizowanych pracowników produkcji. – dodaje pośrednik. Na targach w Skoczowie pojawią się firmy nie tylko ze Śląska Cieszyńskiego. Będą to również przedsiębiorstwa z okolicznych powiatów.


Targi rozpoczną się w piątek o godzinie 10.00 potrwają około trzech godzin. Jak zaznacza doradca zawodowy, lepiej być wcześniej niż później. Często jest tak, że przedsiębiorcy nie czekają do końca targów. W momencie kiedy znajdą odpowiednią liczbę kandydatów, którzy spełniają ich potrzeby i wymagania, opuszczają salę. Dlatego zachęcamy aby przyjść jak najwcześniej. – dodaje Tomasz Pal.


Warto wybierając się na targi zabrać ze sobą aktualne CV, przyspiesza to kontakt z pracodawcą. Oni sami już na miejscu będą przeprowadzali rekrutację, warto więc od razu zrobić dobre wrażenie. VIII Jesienne Targi Pracy odbędą się jutro, w piątek w Sali Miejskiego Centrum Kultury ‘Pod Pegazem’, przy ulicy Targowej 26

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: