Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jedyny taki klub na Śląsku

Już w listopadzie startuje w Cieszynie TechKlub. To cykl darmowych spotkań z ekspertami, które są adresowane do ludzi z różnych środowisk.

TechKlub to miejsce spotkań osób zainteresowanych nowoczesną technologią. Tego typu spotkania odbywają się w 15 miastach w Polsce. Teraz dołączył do nich Cieszyn, a koordynatorem projektu został Dawid Staniek z Biblioteki Miejskiej w Cieszynie. 

W tej edycji TechKlubu odbędą się 4 spotkania. Pierwsze zaplanowano na 13 listopada o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej Biblioteki Miejskiej w Cieszynie. Prelegentem będzie Kamil Hatko doradca Google Internetowe Rewolucje. Spotkanie adresowane jest do osób dorosłych z różnych środowisk np. akademickiego, samorządowców, przedsiębiorców, osób zainteresowanych promocją organizacji pozarządowych. Będziemy się spotykać i rozmawiać o różnych ciekawych rzeczach związanych z technologią i jej wykorzystaniem np. w promowaniu organizacji w Internecie – tłumaczy Dawid Staniek. 

Jak podkreśla koordynator, spotkania będą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji, spotkań z różnymi prelegentami. Zaplanowano także warsztaty. Ideą klubów jest przede wszystkim zacieśnianie lokalnych sieci współpracy pomiędzy trzecim sektorem, sferą biznesu i nauki. 

Co ważne spotkania są bezpłatne. Jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się. Funkcjonuje strona TechKlubu, Fanpage na Facebooku, będzie również Twitter. Tych kanałów informacji na temat TechKlubu jest dużo – przyznaje Dawid Staniek, po czym dodaje. Jednak tym podstawowym jest strona TechKlubu. Właśnie tam możemy wyszukać magiczne miejsce na mapie jakim jest Cieszyn i zapisać się na najbliższe spotkanie - zachęcam. 

Działania te finansowane są ze środków Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: