Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jaworze: wójt z absolutorium

Na wczorajszej (9.07) sesji Rady Gminy Jaworze radni uchwalili absolutorium wobec wójta Radosława Ostałkiewicza. Decyzja zapadła jednogłośnie.

Jak przyznaje na Facebooku samorządowiec, gmina na koniec 2019 roku wypracowała niewielką nadwyżkę finansową (w wysokości 650 zł) wobec planowanego deficytu, który miał wynosić 1,9 mln zł. Co więcej, zadłużenie gminy zmalało o 300 tys. zł. -  Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i honor, że swoją pracą i zaangażowaniem zyskałem uznanie w oczach członków organu stanowiącego i kontrolnego naszej miejscowości. Ale tak naprawdę podziękowania i gratulacje za bardzo dobrą realizację budżetu należą się nie mnie, ale całej Radzie Gminy Jaworze i każdemu z radnych z osobna, a także pracownikom UG Jaworze, instytucji kultury, gminnych jednostek organizacyjnych oraz placówek oświatowych, a także działaczom klubów sportowych i działających w Jaworzu stowarzyszeń oraz samym mieszkańcom, których wsparcie czułem i czuję na każdym kroku - napisał Ostałkiewicz.KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-10 20:58:12
ostalkiewicz: Rzecz jasna 650 tys. złotych (a nie 650 zł!!!). Tylko trzy literki z kropką, a tak wiele to zmienia. Dzięki za pstryczka w nos! ;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: