Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jaworze: nowa dyrektor Ośrodka Promocji Gminy

Jolanta Witkowska zastąpi odchodzącego na emeryturę Leszka Barona na stanowisku dyrektor Ośrodka Promocji Gminy Jaworze. Do końca bieżącego roku będzie pełnić swoje obowiązki na podstawie umowy o pracę na 1/5 etatu.

Wynika to z wciąż obowiązującego stanu epidemii. Co więcej, nowo wybrana dyrektor do końca grudnia będzie jeszcze kierowniczką Domu Kultury w Wapienicy, z którym związana jest od 1998 roku. - Wcześniej pracowała również w Ośrodku Teatralnym "Banialuka" w Bielsku-Białej, a także w Wojewódzkim Centrum Wychowania Estetycznego Dzieci i Młodzieży w Bielsku-Białej - napisał wójt Jaworza Radosław Ostałkiewicz na Facebooku.

Jolanta Witkowska mieszka w Jaworzu. W trakcie rekrutacji, która rozpoczęła się w styczniu br., przedstawiła komisji konkursowej autorską koncepcję działania Ośrodka Promocji Gminy Jaworze na trzy kolejne lata. - Jestem przekonany, że nowa dyrektor #OPGJ jako osoba kreatywna i ambitna, a przy tym pełna chęci do pracy, na swoim stanowisku wykaże inicjatywę, dynamizm i zaangażowanie, dzięki czemu zrealizuje wszelkie postawione przed nią zadania - dodaje Ostałkiewicz.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: