Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jasienica: drogi po remontach

W Gminie Jasienica zakończył się kolejny etap prac remontowych na drogach gminnych. Tym razem drogi zostały naprawione aż w ośmiu sołectwach.

Jak informuje urząd gminy, remonty wykonano w Bielowicku na 100 m ul. Pielgrzymkowej, w Bierach na 164 m ul. Ogrodowej, Łazach na 333 m ul. Kąty, Roztropicach na 293 m ul. Leśnej oraz w Świętoszówce na 173 m oraz na skrzyżowaniu na ul. Lipowej. W tych robotach zakres prac objął położenie nowej nawierzchni asfaltowej wraz z poboczami. Na 407 m ul. Grabinka, 85 m ul. Łowieckiej, 86 m ul. Willowej oraz 95 m ul. Sarniej w Międzyrzeczu Górnym również położono nowe nawierzchnie asfaltowe.

Z kolei w Grodźcu na 225 m ul. Topolowej przed położeniem nowej nawierzchni dokonano stabilizacji podbudowy cementem, a w Landeku na odcinku 175 m ul. Leśnej poszerzono jezdnię, która zyskała również nową nawierzchnię asfaltową.

Wartość robót wyliczono łącznie na około 355 tys. zł.

(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-06-24 08:43:24
kierowca_bombowca: Jak wieśniaki zobaczą kawełek równego asfaltu i prostej drogi to będą gzuły a potem jak auto leży na dachu 100 metrów od drogi to twierdzą że asfalt jest zbyt śliski. Dobrze, że drzew wzdłuż drogi nie ma bo trup ścieliłby sie gęsto.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: