Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jasełka w nagrodę

Dzieci ze skoczowskiej wspólnoty „Dzieci Maryi” gościły w Kalwarii Zebrzydowskiej na specjalnych jasełkach przygotowanych przez kleryków oraz dziewczęta z „Młodzieży franciszkańskiej”. Wycieczka była nagrodą za ich zaangażowanie w przygotowanie szopki.

Wszystko zaczęło się jeszcze w grudniu. Dzieci ze wspólnoty „Dzieci Maryi” ze Skoczowa pod kierownictwem siostry Zofia Połomska i przy współpracy z Małgorzatą Kurzęcką, która przygotowała oprawę muzyczną, po raz kolejny przygotowały dla uczniów i nauczycieli skoczowskiej „Jedynki” tradycyjne jasełka bożonarodzeniowe. Cztery dni później, 26 grudnia, wystąpiły z tym samym programem artystycznym w Domu Rekolekcyjnym w Brennej.

W nagrodę za udane występy i ogromne zaangażowanie dzieci pojechały (30 stycznia) do Kalwarii Zebrzydowskiej, aby obejrzeć jasełka w których występowali klerycy oraz dziewczęta z „młodzieży franciszkańskiej”.- Dzieci w Kalwarii były zachwycone. W jasełkach było dużo humoru. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się diabeł – mówi Anna Bogacz, mama Weroniki i Olafa, która towarzyszyła dzieciom podczas pobytu w Kalwarii.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: