Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jarmark św. Mikołaja: Koncert Orkiestra Dęta "Cieszynianka"

W niedzielę (8.12.2019) w trakcie trwającego Jarmarku św. Mikołaja wystąpiła Miejska Orkiestra Dęta "Cieszynianka"
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-12-09 07:24:56
b.w.: Szkoda jak 'Ratusz' zepsuł nową naturalną choinkę  ! Światła są na niej brzydko ułożone byle jak, okropne kolory żarówek zlewają się z fasadą budynku ratuszu ! Do tego nawet brakuje innych jaskrawych ozdób . Po za tym scena zakrywa częściowo choinkę ! Wystają z niej żelazne elementy, które okropnie gryzą się z naturalną choinką  ! Na pocieszenie scena podobna do szopki - za karę, osoby odpowiedzialne powinny pozować jako osiołki  :-)
2019-12-09 14:38:21
donekT: Pupilek się nie postarał, a może postarał na swój sposób, najwidoczniej nasz portalowy ekspert od moralności "wszej" i "owej" poprzestał na specjalizacji z zakresu organizacji pchlich targów, które i tak w przypadku Cieszyna nieco straciły w ostatnim okresie (jeden rok). Gosposia dobiera sobie dowolnych współpracowników/współpracowniczki. Miejmy nadzieję, iż kieruje się przy tym więcej, niż tylko jednym kryterium, a jeżeli już, jest nim przynajmniej fachowość, a nie tylko "poped", jak cieszyńska Przykopa przystała uważać- pomijam ocenę słuszności tego poglądu.
2019-12-09 20:15:01
nobody66: Nie jestem malkontentem, ale muszę przyznać rację b.w. Choinka pewnie piękna, ale wciśnięta między scenę a budki jarmarczne jest mało widoczna i bez efektu. Ktoś cierpi na totalne bezguście. Przeniesienie sceny pod Dom Narodowy i przeniesienie budki postawionej bezpośrednio przy choince w moim odczuciu poprawiłoby estetykę świątecznego Rynku. Nawet zeszłoroczna sztuczna choinka prezentowała się lepiej niż ta biedula wciśnięta w ten bezład. Przyjrzyjcie się świątecznym choinkom w okolicznych miejscowościach, nigdzie nie spartolili swoich rynków tak jak w Cieszynie.
2019-12-11 21:43:58
daniel3ttt: donekT ty znasz tego pupilka?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: