Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jarek i Marcin Szejowie przed 20. Rajdem Dolnośląskim

Przed nami Rajd Dolnośląski. Bracia Szejowie szanse na tytuł mistrzowski mają czysto matematyczne, ale z pewnością powalczą o drugie miejsce. Nie ukrywaja, ze udało im się wystartować dzieki  tegorocznym Mistrzom Polski  w klasyfikacji generalnej, załodze Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran

W dniach 8-10.10.2010 r. odbywa się 20. Rajd Dolnośląski, stanowiący ostatnią rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2010, ale przedostatnią dla uczestników rywalizacji Renault Zdunek Clio Cup. W rywalizacji udział wezmą bracia Jarosław Szeja i Marcin Szeja, jadący samochodem Renault Clio Sport PH2 (Faza I).
 – Bardzo cieszymy się, że mamy możliwość pojechać w tym rajdzie. Nastawienie w naszym zespole jest bardzo bojowe i mimo, że szanse na tytuł mistrzowski mamy praktycznie tylko matematyczne to nie zamierzamy odpuszczać. Walka o ewentualne drugie miejsce będzie równie emocjonująca. W tym starcie chcemy dać z siebie wszystko, powalczyć o wygraną w rajdzie i zdobyć jak najwięcej punktów. Mamy nadzieję, że pech już nas nie dopadnie, ponieważ w tym sezonie było go już sporo za dużo. W samochodzie poprawiliśmy, co się da i przetestowaliśmy go. Bardzo lubimy trasy wokół Kłodzka, m.in. dlatego, że ten rejon był dla nas dotychczas w większości szczęśliwy. Pogoda zapowiada się dosyć stabilnie, wiec nie liczymy na niespodziankę w tej kwestii. Wielu zawodników jest już myślami w przyszłorocznym sezonie, my jeszcze nie jesteśmy wstanie powiedzieć, czym i w jakiej klasie pojedziemy. Jednak trzymamy mocno kciuki za rozwój RZCC, bo to świetna opcja na starty w RSMP, a rangę tych rozgrywek na pewno zwiększyłaby większa frekwencja. Tym razem największe podziękowania za udzielone wsparcie i pomoc należą się tegorocznym Mistrzom Polski w klasyfikacji generalnej, załodze Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran, bez pomocy, których nie było by nas dziś w Kłodzku - mówi Jarosław Szeja (kierowca)

W gronie naszych sponsorów są firmy RUDY PROJECT i ARCOLD, za co bardzo im dziękujemy. Partnerami zespołu w tym sezonie są: TVS, OX.pl, OES Records, Maxxifoto, Auto Serwis Tomasz Kiecoń, P.design, Spider Design oraz TWA Group Polska.

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: