Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jamal do adopcji

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy nowego domu dla pięknego i zdrowego Jamala. To sympatyczny pies, którego los czasem nie oszczędzał. Jaka jest jego historia?Komu się podoba?

Jamal to młody, ponieważ urodzony w 2018 roku, piękny psiak. Jego zdjęcia mogą Państwo zobaczyć poniżej. To duży - ma 50 centymetrów w kłębie i łagodny przyjaciel. Jamal to również bardzo aktywny i energiczny czworonóg, który uwielbia głaskanie i zainteresowanie ze strony człowieka. Może ktoś z czytelników go przygarnie?

Jamal ma wiele zalet. Bardzo chętnie bawi się piłeczką, chodzi również na smyczy, ale trochę trzeba nad tym popracować. Nie toleruje innych psów, więc musi być w domu "jedynakiem". Jamal nadaje się na przyjaciela i towarzysza dla aktywnych ludzi, docelowo powinien zamieszkać w domu, nie w budzie czy kojcu. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją, ogromną, psią miłością i przywiązaniem. Kto chce zmienić jego los?

Obecnie Jamal czeka na adopcję w cieszyńskim schronisku, a wolontariusze Stowarzyszenia AS czekają na zgłoszenia chętnych pod numerem tel. 502-242-904. Kto przygarnie Jamala?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-08-29 16:33:23
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ !!! Daj dobry dom.
2021-08-29 20:25:48
hycel: Adoptujcie, najlepiej jakaś rodzina z małymi dziećmi i nic tylko czekać aż ta brzydka, wstrętna bestia kogoś zagryzie.
2021-08-29 21:08:18
megan: Hycel nie tragizuj. Wychowywałam się od 8 roku życia z mieszańcem doga niemieckiego, co najmniej 50 kg TOTALNEJ łagodności. Co prawda u nas od szczeniaka, bo wzięty od znajomych. Drugi mały psiak, który z nami mieszkał jest jednym z moich najwcześniejszych dziecięcych wspomnień, był wg mnie taki piękny... Ojciec przywiózł go wracając z pracy. Jako psa zbędnego, były właściciel chciał go utopić w rzece, ale ostatecznie zgodził się sprzedać za równowartość flaszki wódki.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: