Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jakub Wolny po konkursie: chwała organizatorom

Za nami konkurs drużynowy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Zwyciężyli w nim Austriacy, drugie miejsce zajęli Norwegowie. Na trzecim stopniu podium stanęła reprezentacja Polski. Właśnie zakończyła się konferencja prasowa, w której udział wzięli Daniel Andre Tande (Norwegia), Daniel Hubner (Austria) i Jakub Wolny. Jak skomentowali przygotowanie obiektu?

Jakub Wolny: Warunki są trudne, ale patrząc na to, jaka jest aura, że nie ma jeszcze naturalnego śniegu, to chwała organizatorom, że udało się naśnieżyć skocznię.

Daniel Hubner (Austria): Sztuczny śnieg z tego obiektu nie różni się zbyt od innych sztucznych śniegów, na innych skoczniach. Ciężko jest dobrze wylądować. Nie widzieliśmy zbyt wielu telemarków, jednak taki jest urok tej pory roku. Udało się jednak dobrze skakać i cieszę się, że Puchar Świata rozpoczyna się w Wiśle - jest tutaj bardzo dobra atmosfera.

Daniel-Andre Tande (Norwegia): Sztuczny śnieg się oczywiście różni od naturalnego, ale obecnie nie ma skoczni, na której by taki leżał. Dlatego trzeba się po prostu przyzwyczaić. Każdy ma problem z lądowaniem.

O konkursie pisaliśmy tutaj: Wisła: Polska trzecia w drużynówce!

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: