Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jakub Wąsik czyta dzieciom

W Oddziale dla Dzieci Biblioteki Miejskiej w Cieszynie Jakub Wąsik kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej spotkał się z najmłodszymi mieszkańcami miasta, by wspólnie czytać ulubione książki.

Spotkanie odbyło się w ramach Międzynarodowego Tygodnia Czytania Dzieciom. - Jest to tydzień w którym pisarze, poeci, oraz osoby, które pełnią ważną funkcję w mieście i które są ciekawymi ludźmi -czytają dzieciom. Jednak nie tylko. Czytają również rodzice, dziadkowie, rodzeństwo –jednym słowem- wszyscy – podkreśliła prowadząca spotkanie Bożena Kłosiewicz.

Wtorkowe spotkanie w Bibliotece Miejskiej "Cieszyniacy czytają dzieciom"  poświęcone zostało w całości wyobraźni. Na początku dzieci wspólnie odśpiewały znaną wszystkim piosenkę, a następnie wysłuchały opowiadania o Muminku pt.: „Historia o ostatnim smoku na świecie”, które przeczytał małym słuchaczom sam Jakub Wąsik.

Spotkanie odbyło się w atmosferze zaciekawienia, ponieważ Jakub Wąsik kierownik MOPS w Cieszynie nie tylko czytał, ale również podzielił się z dziećmi swoją pasją jaką jest chodzenie po górach, a także opowiedział o pracy przewodnika. Dla wielu osób z pewnością była to idealna okazja, żeby nie tylko przypomnieć sobie ulubioną książkę, ale również poznać ciekawą osobę, która lubi dzielić się swoją pasją z innymi.

BsK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: