Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jakość powietrza się pogarsza. Smog w cieszyńskiem

Dziś i jutro (18-19.01) na terenie całego powiatu cieszyńskiego powietrze może być mocno zanieczyszczone. Wczoraj w Cieszynie normy były przekroczone o 6%.

Jak informuje Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach, smog może być szczególnie odczuwalny w godzinach porannych, wieczornych i nocnych. Ekolodzy zalecają ograniczanie intensywnego wysiłku fizycznego na zewnątrz, a także wietrzenia pomieszczeń czy palenia w kominkach. - W okresach wysokich stężeń pyłu zawieszonego w powietrzu zwiększa się ryzyko infekcji dróg oddechowych - czytamy w komunikacie, który pobrać można tutaj.

Aktualne wskazania stacji pomiaru jakości powietrza można śledzić na portalu powietrze.gios.gov.pl.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-19 10:43:46
św. Patryk.: niestety jeszcze bardziej niż jakość powietrza pogarsza się jakość zarządzania polskimi firmami państwowymi - akcje spółek gigantów lecą na łeb, na szyję, w zarządach i dyrekcjach trwa nieustanna karuzela stanowisk dla partyjnych pomazańców, byle więcej i byle szybciej się nachapać, a po nas choćby potop - tak dziś PiS demoluje i marnotrawi dorobek 30 lat polskiego społeczeństwa, interesy własne, partyjne, rodzinę ponad wszystko, kwitną na niespotykaną dotąd skalę nepotyzm, partyjniactwo i kolesiostwo ----> businessinsider.com.pl/finanse/kulisy-politycznej-czystki-w-banku-pekao/dtx692r
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: