Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jakie sklepy powstaną w Cieszynie?

W Cieszynie ostatnio wiele się dzieje. Potwierdzi to każdy, kto od czasu do czasu spaceruje ulicami miasta. Jednych ten fakt cieszy, innych trochę niepokoi.

Zainteresowanie nowymi inwestycjami, które pojawiają się w Cieszynie widoczne stało się również na forum naszego portalu. Pojawiają się pytanie i padają odpowiedzi. Czytamy:„ludziska macie jakieś pojęcie, co powstaje na Bielskiej kolo Uniwersytetu Śląskiego ?...”. Spekulacji nie brakuje.

Postanowiliśmy sprawdzić w Urzędzie Miejskim w Cieszynie, jakie inwestycje w tej okolicy powstaną. Udało nam się dowiedzieć, że w miejscu, które budzi najwięcej pytań internautów, czyli naprzeciwko UŚ wkrótce pojawi się... LIDL. Wiadomości potwierdza Edyta Subocz rzecznik prasowy UM.

- Przy ulicy Bielskiej powstanie - LIDL- inwestorem jest osoba prywatna– informuje portal ox.pl Edyta Subocz – natomiast przy ulicy Liburnia stanie budynek handlowo -usługowy wraz z parkingiem i wjazdami (inwestor prywatny).

Jednych nowe inwestycje cieszą, inni zbyt szczęśliwi z tego powodu nie są. - Wydaje mi się, że dzięki temu w Cieszynie pojawi się wiele nowych miejsc pracy – podkreśla Monika Turek, która ma nadzieję, że znajdzie tam zatrudnienie.

Mniej optymistyczni są właściciele mniejszych sklepików. - Już teraz mam kiepski ruch, bo wszyscy na zakupy jeżdżą do dużych marketów. Jak tak dalej pójdzie to będę musiała zamknąć „kram”, bo z każdym dniem jest ciężej opłacić czynsz i zapłacić faktury – martwi się właścicielka jednego ze sklepów w Cieszynie.

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: