Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jaki artysta powinien odwiedzić Wisłę?

Z apelem o wypełnienie ankiety do mieszkańców i gości odwiedzających Wisłę, zwrócił się wiślański Ośrodek Kultury.

 - Jakie imprezy podobały Ci się najbardziej, które powodują u Ciebie przyśpieszone bicie serca, a obok których przechodzisz raczej obojętnie. Przy okazji zaproponuj, jaki artysta powinien w przyszłym roku odwiedzić Wisłę. Wszystko to w krótkiej ankiecie przygotowanej przez Wiślańskie Centrum Kultury - Wiślańskie Centrum Kultury prosi mieszkańców i turystów o wypełnienie prostej ankiety, która ma pomóc w tworzeniu programu kulturalnego na kolejny sezon letni.

- Chcielibyśmy prosić Państwa o ocenę minionego sezonu letniego w Wiśle, przez pryzmat imprez organizowanych przez Wiślańskie Centrum Kultury. Będziemy wdzięczni za ocenę, która posłuży nam podczas tworzenia programu na rok kolejny. Chcemy poznać Państwa zdanie, żeby letnie imprezy i wydarzenia w następnych latach spełniały Państwa oczekiwania - tłumaczy we wstępie do ankiety Katarzyna Czyż Kaźmierczak, dyrektorka Wiślańskiego Centrum Kultury. W ankiecie znajdą państwo także pytania o to, jakie gwiazdy powinny zostać zaproszone do Wisły w przyszłym roku. - Zbierzemy propozycje i wybierzemy te, które pojawiają się najczęściej. To mieszkańcy oraz turyści będą mogli wybrać gwiazdę jednego z przyszłorocznych wydarzeń - dodaje szefowa WCK

 Ankieta dostępna jest pod linkiem: https://www.survio.com/survey/d/E4K6B2P6F7H9G5E9X


red./mat.pras, 

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-10-29 12:57:51
Mathia74: Wisła, jako uzdrowisko, odwiedzanie licznie przez turystów czyt. hanysów robi imprezy wyłącznie sprofilowane pod nich, a muzyczne wydarzenia nie powinny być zbyt ambitne dlatego poziom disco-polo czy jakiejś p. Werner to jest to czego oczekują podczas wpieprzania kiełbas z grila.
2019-10-29 14:38:14
krzysztof.mm: proponuję recital Pancernego Banasia - w Wiśle ma gwarantowany sukces
2019-10-29 14:45:33
donekT: Oczywiście w duecie z Jachirą;)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: