Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jak wyglądają noclegi w willi Adama Małysza?

We wrześniu br. pojawiła się niemała gratka, dla wszystkich fanów skoków narciarskich i Adama Małysza - możliwość zakupu noclegów w willi Małyszów, usytuowanej praktycznie w centrum Wisły. Jak wygląda nocleg w łóżku u Małysza?

- Apartamenty są nowe i wyposażone w sposób komfortowy. Maksymalnie, jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć dwanaście osób. Stanowi o tym nasz regulamin – mówi recepcjonistka Apartamentów u Małyszów, z którą rozmawiała dziennikarka portalu ox.pl – W jednym apartamencie jednorazowo może przebywać maksymalnie 6 osób, tak stanowi nasz regulamin.

Jeżeli chodzi o wolne terminy, są dostępne jeszcze w tym roku, jednak z pewnymi ograniczeniami: – Znajdziemy wolne terminy jeszcze w listopadzie i grudniu, z drobnymi wyjątkami –poinformowała recepcjonistka – w połowie listopada zajęte są oba apartamenty, końcem października również weekend jest zajęty. Jeżeli chodzi o grudzień, mamy już rezerwacje na okres świąteczny oraz na sylwestra. Co do pozostałych terminów, istnieje jeszcze opcja rezerwacji, przynajmniej jednego apartamentu.

Każdy z apartamentów wyposażony jest w aneks kuchenny, jednak dla antyfanów gotowania zdecydowanym minusem jest brak możliwości zakupu wyżywienia: – Niestety, nasze apartamenty nie posiadają własnej restauracji, w związku z czym istnieje opcja zakupu tylko i wyłącznie noclegów, wyżywienie już we własnym zakresie – dowiedział się portal ox.pl w czasie rozmowy z recepcją – Jednak hotel jest usytuowany praktycznie w centrum Wisły. Najbliższa restauracja, znajduje się jakieś 200-300 metrów od naszego obiektu.

Lokalizacja w centrum Wisłu może być nieco problematyczna, jednak tutaj otrzymaliśmy zapewnienie, że wszystko zostało gruntowanie przemyślane – Obiekt posiada prywatny parking, który jest ogrodzony oraz monitorowany. Goście przy zameldowaniu otrzymują pilota do bramy. Centrum Wisły, to w tym wypadku bardzo dobra lokalizacja. Apartamenty są na tyle oddalone od głównej drogi, że nie odczuwa się żadnego dyskomfortu, związanego z hałasem. Dodatkowo niedaleko znajdują się restauracje oraz sklepy, w związku z czym nie trzeba korzystać z samochodu

Jeżeli chodzi o same apartamenty, jak się dowiedzieliśmy, są one bardzo nowoczesne i wygodne: – Przede wszystkim są nowe, turyści przyjeżdżają tutaj od niedawna, wszystko jest na najwyższym poziomie. W apartamentach niestety nie można trzymać zwierząt. Jest to sprzeczne z naszym regulaminem – tymi słowami recepcjonistka z pewnością rozczarowała wszystkich właścicieli czworonogów, jednak zasada ta ma ścisły wpływ na czystość w apartamentach oraz jest niewątpliwym udogodnieniem dla alergików. – Ceny apartamentów są podane na naszej stronie internetowej (cena dla 4 osób waha się od 450 do 600 zł za dobę – przyp. red), a rezerwacji można dokonać tylko i wyłącznie za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Chcieliśmy się jeszcze dowiedzieć, jak wygląda kwestia obecności samego Adama Małysza w Wiśle oraz w samych apartamentach – Pan Małysz posiada osoby zatrudnione do odpowiedniego utrzymania apartamentów. Posiada dużo obowiązków (aktualnie pełni funkcję dyrektora koordynatora w PZN – przyp. red.), w związku z czym raczej nie odwiedza apartamentów. Oczywiście nie możemy wykluczyć jego obecności, w końcu to właściciel i czasami pojawia się, aby zobaczyć, jak idzie interes – mówiła recepcjonistka.

Apartamenty te z pewnością są gratką, dla wszystkich fanów polskiego skoczka.

źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-10-29 20:46:51
maruda.pl: Ciekawe.. ale ja jednak wybrałbym nocleg ze smerfetką w apartamencie pobliskiego Gołębia z różową pościelą i muzyką z Titanica
2017-11-16 12:12:06
TomaszNowak24: Bardzo ciekawa inicjatywa, z pewnością każdy prawdziwy fan chciałby przez chwile poczuć jak to jest zdrzemnąć się u mistrza, dobrze jest wychodzić naprzeciw takim marzeniom. Ja jednak preferuję raczej tańsze i mniejsze noclegownie, jak modlińskie http://www.noclegiuanety.pl/ gdzie czułem się nad wyraz komfortowo.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: