Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jak widzisz Wisłę?

Nagrody rzeczowe, wejściówki na basen i vouchery do lokalnych punktów gastronomicznych a także warsztaty z fotografem – wystartował konkurs fotograficzny dla uczniów.

Miasto Wisła wraz z Wiślańskim Centrum Kultury ogłasza wielki konkurs fotograficzny „Odkrywcy Wisły”.

- Konkurs polega na samodzielnym wykonaniu zdjęcia wpisującego się w własną interpretację hasła „Jak widzę Wisłę”. Pokażcie nam, co was zachwyca w Wiśle, jaka ona jest w waszych oczach, z czym się wam kojarzy. Nie musicie ograniczać swojej kreatywności – macie pełną dowolność! – informują Organizatorzy.

Najważniejsza zasada! Zdjęcie musi być wykonane na terenie Wisły.

Prace będą oceniane w 3 kategoriach wiekowych:

Klasy I-IV szkoły podstawowe

Klasy V-VIII szkoły podstawowe

Szkoły średnie

 

Nagrodami rzeczowymi firmy Elbrus, wejściówkami na Baseny Wisła oraz voucherami do lokalnych punktów gastronomicznych nagrodzimy pierwsze 3 miejsca w każdej z kategorii.

Dodatkowo przyznana zostanie nagroda specjalna Grand Prix spośród wszystkich nadesłanych prac, gdzie nagrodą dla autora najlepszego zdjęcia będą indywidualne warsztaty z profesjonalnym fotografem Danielem Frankiem – Okiem Fotoreportera.

Zdjęcie można wykonać aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym. Każdy z uczestników konkursu może zgłosić maksymalnie 2 zdjęcia.

- Na wasze fotografie czekamy do 15 maja 2024 roku do godz. 24:00. Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres e-mail: wck.wisla@gmail.com podając równocześnie: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, klasę / kategorię technika wykonania zdjęcia (telefon, aparat fotograficzny), nazwę szkoły, formularz zgłoszeniowy, zgodę rodzica/opiekuna w przypadku osób niepełnoletnich – informują Organizatorzy.

Z prac biorących udział w konkursie zostanie zorganizowana wystawa w Wiślańskim Centrum Kultury wraz z wernisażem, podczas którego zostaną wręczone nagrody i dyplomy laureatom.  Szczegóły konkursu na stronie Organizatora.

 

NG/mat.pras.

 

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: