Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Jak spisali się łucznicy w 2021 roku?

Barwy klubowe LUKS Orlik Goleszów godnie reprezentują Anna Stanieczek oraz Przemysław Konecki (na zdj.). Czas na podsumowanie ich osiągnięć w 2021 roku.

Anna Stanieczek nie tylko prowadziła swoich podopiecznych, ale również przystępowała do zmagań. Na początku września sięgnęła po dwudziesty tytuł mistrzyni Polski w łucznictwie bloczkowym. Zawodniczka LUKS Orlik Goleszów przebrnęła przez turniej jak burza, a kropkę nad i postawiła w finale, pokonując Sandrę Jankowską – 138:133.

Stanieczek sięgała po najcenniejsze krążki także podczas halowych oraz rozgrywanych na otwartych torach Mistrzostwach Polski. W parze z Przemysławem Koneckim tryumfowali w mikście.

Przemysław Konecki ma za sobą rywalizację zarówno wśród juniorów, jak i seniorów. Z imprez na krajowym podwórku zawsze wracał choćby z jednym krążkiem, ale co ważne, jest również członkiem kadry narodowej i biało-czerwone barwy reprezentuje na arenie międzynarodowej. Zdobył brązowy medal w I Rundzie Pucharu Europy Juniorów w Chorwacji, a w Słowenii, gdzie przyszło mu rywalizować z seniorami, uplasował się na 6. pozycji w ramach I Rundy Pucharu Europy.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: