Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

IX Bieg o Złoty Dzięgiel

Piotr Łupieżowiec z Cisownicy został zwycięzcą IX Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego 'O Złoty Dzięgiel', który odbył się w dniu wczorajszym w Dzięgielowie.
Drugi linię mety przebiegł zeszłoroczny triumfator - Maciej Cieślar z Cieszyna, a na trzeciej pozycji uplasował się Tomasz Wróbel z Cisownicy.

Wyniki:

Bieg główny - dystans 10 km

Kobiety

1 Magdelna Konderla MKS Centrum Dzięgielów 45.39,8


Mężczyźni

1 Piotr Łupieżowiec MKS Centrum Dzięgielów 33.16,2
2 Maciej Cieślar AZS AWF Katowice 33.36,4
3 Tomasz Wróbel MKS Centrum Dzięgielów 34.42,4
4 Mirosław Niemiec Goleszów 35.46,2
5 Marcin Szafarczyk LKS Pogórze 37.30,8
6 Paweł Ryś Jaworzynka 38.02,5
7 Andrzej Siwczyk Ustroń 38.42,4
8 Szymon Grochola ZSE-G Cieszyn 39.01,1
9 Andrzej Szotkowski Jabłonków 39.46,1
10 Kamil Lubojacki Jabłonków 44.23,1
11 Jan Bierski . 47.43,5
12 Jerzy Żeliński Cieszyn 51.00,9
13 Zbigniew Ptak Bielsko-Biała 51.22,1
- Jakub Glajcar Wisła DNF



Biegi młodzieżowe

Juniorki - rocznik 1990-1993

1 Patrycja Wawrzyńska MUKS SZS Cieszyn 9.20,2
2 Renata Szpyrc Jabłonków 9.39,1
3 Kinga Szafarczyk LKS Pogórze 9.51,7
4 Angelika Białożyt MUKS SZS Cieszyn 10.14,7
5 Emilia Slaska MUKS SZS Cieszyn 10.43,6


Juniorzy - rocznik 1990-1993

1 Tomasz Kawik LKS Pogórze 7.44,9
2 Jakub Iwański MKS Centrum Dzięgielów 7.56,4
3 Michał Iwański MKS Centrum Dzięgielów 8.32,5
4 Bartłomiej Matuszny MUKS SZS Cieszyn 8.55,5


Młodziczki - rocznik 1994-1995

1 Daria Madzia MKS Centrum Dzięgielów 7.00,2
2 Sylwia Adamik LKS Pogórze 7.17,5
3 Barbara Wojtyła LKS Pogórze 7.35,9
4 Wiktoria Pieczonka G-1 Cieszyn 7.49,1
5 Kamila Szczepańska LKS Pogórze 8.33,7


Młodzicy - rocznik 1994-1995

1 Przemysław Strządała LKS Pogórze 6.13,2
2 Wojciech Sikora G-3 Cieszyn 6.18,2
3 Mateusz Gąsior G. Kończyce Wlk 6.30,9
4 Dominik Hanzel G-3 Cieszyn 6.41,3
5 Kamil Ryszka G. Dębowiec 7.19,3


Dziewczęta - rocznik 1996

1 Anna Brachaczek LKS Pogórze 7.44,5
2 Kornelia Śliwka G. Goleszów 7.47,9


Chłopcy - rocznik 1996

1 Mikołaj Bagiński MUKS SZS Cieszyn 7.13,2


Dziewczęta - rocznik 1997-1998

1 Gabriela Szotkowska Jabłonków 3.03,7
2 Daria Branny MKS Centrum Dzięgielów 3.07,8
3 Angelika Kubiak SP Pogwizdów 3.17,2
4 Małgorzata Greń SP-2 Brenna 3.22,8
5 Martyna Kłoda SP Pogwizdów 3.28,6
6 Katarzyna Puczok SP-4 Cieszyn 3.41,4
7 Dagmara Adamik SP-1 Skoczów 3.43,1
8 Justyna Flaszyńska SP Pogwizdów 3.45,5
9 Marta Kłósko SP-2 Brenna 3.49,1


Chłopcy - rocznik 1997-1998

1 Piotr Polok SP-6 Cieszyn 2.45,6
2 Mateusz Josiek SP-6 Cieszyn 2.48,2
3 Paweł Żeliński SP-3 Cieszyn 2.52,8
4 Kamil Kotrys SP Goleszów 2.56,5
5 Kamil Madzia SP-14 Wisła Wielka 2.56,9
6 Rafał Raszka MKS Centrum Dzięgielów 2.57,9
7 Marek Chrascina SP Goleszów 3.00,3
8 Jan Żeliński SP-3 Cieszyn 3.03,0
9 Filip Pałaszyński SP Goleszów 3.09,9
10 Michał Gluk SP-2 Brenna 3.14,0
11 Dawid Górniok SP-6 Cieszyn 3.17,1
12 Kamil Josiek SP-6 Cieszyn 3.19,3
13 Adam Bartosz SP-6 Cieszyn 3.22,7
14 Filip Grochala SP-7 Pogórze 3.36,4
15 Daniel Orszulik SP Pogwizdów 3.39,6


Dziewczęta - rocznik 1999-2000

1 Magdalena Wrzeszcz SP-7 Pogórze 2.01,6
2 Marcelina Wojtyła SP-7 Pogórze 2.02,5
3 Gabriela Grim SP-6 Cieszyn 2.10,3
4 Katarzyna Szotkowska Jabłonków 2.14,7
5 Weronika Madzia SP-7 Pogórze 2.19,8
6 Karolina Targosz SP-7 Pogórze 2.26,9
7 Weronika Pagieła SP-7 Pogórze 2.31,5
8 Emilia Mielke SPTE Cieszyn 2.32,4


Chłopcy - rocznik 1999-2000

1 Ondřej Szotkowski Jablunkov 1.49,9
2 Kacper Choroszko SP-2 Brenna 1.52,4
3 Robert Kubok SP-2 Brenna 1.53,0
4 Mateusz Nieboras SP Dzięgielów 1.57,4
5 Jakub Heller SP-2 Brenna 1.58,8
6 Sławomir Zorychta SP-6 Cieszyn 2.00,2
7 Kamil Brachaczek SP-7 Pogórze 2.03,6
8 Cezary Tomica SP Pogwizdów 2.04,9
9 Mateusz Jędrysko SP Dziegielów 2.06,6
10 Michał Maniszewski SP-6 Cieszyn 2.12,3
11 Krzysztof Dragon Dzięgielów 2.18,8
12 Grzegorz Hławiczka Dzięgielów 2.29,7
13 Maicej Kozioł SP-6 Cieszyn 2.32,9


Dziewczęta - rocznik 2001-2002

1 Emilia Żwak Ogrodzona 1.26,3
2 Agata Maniszewska SP-6 Cieszyn 1.33,6
3 Martyna Targosz SP-7 Pogórze 1.40,8
4 Patrycja Zorychta SP-6 Cieszyn 1.45,3
5 Eliza Faruga SP Dzięgielów 2.03,8


Chłopcy - rocznik 2001-2002

1 Wojciech Wojtyła LKS Pogórze 1.18,7
2 Mateusz Żebrok LKS Lutnia Zamarski 1.29,7
3 Jan Lubojacki Jabłonków 1.31,1
4 Krzysztof Banaś SPTE Cieszyn 1.35,9
5 Dawid Mielke SPTE Cieszyn 1.37,4


Przedszkolaki - rocznik 2003 i młodsi

1 Edward Hławiczka Dzięgielów
2 Michał Kieloch Czechowice-Dziedzice
3 Patrycja Wrzeszcz Pogórze
4 Gabriela Śliwka Dzięgielów
5 Kacper Dybczyński Górki Wielkie
6 Magdalena Podżorska Brenna
7 Dawid Wrzeszcz Pogórze

 

źródło: SRiWR 'OLZA'
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: