Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Istebnianki z awansem!

Zawodniczki UKKS Istebna zremisowały w poniedziałkowy wieczór z Wisłą Skoczów, dzięki czemu zapewniły sobie awans do I ligi futsalu.

Istebniankom wystarczył remis do awansu i początek spotkania ułożył się pomyśli liderek, które dość szybko prowadziły już różnicą trzech trafień. Jednak skoczowianki nie zamierzały składać broni i przed przerwą złapały kontakt, a po zmianie stron wyszły na dwubramkowe prowadzenie. Ale istebnianki zdołały doprowadzić do remisu na kilkadziesiąt sekund przed końcem meczu - 5:5 – dzięki czemu zapewniły sobie awans do I ligi futsalu.

- Ciężko opisać przeżyte emocje w tym meczu, wydarzyło się w nim wszystko co mogło. Chyba jestem o 10 lat starszy. Całe szczęście, że pokazaliśmy pazur i dzięki grze do końca udało nam się osiągnąć upragniony awans. Jest to prezent na 10-lecie klubu, które obchodzimy w tym roku – przyznał Marcin Pudalik.

- Raz jeszcze wielkie brawa dla dziewczyn, praca z taką ekipą to sama przyjemność. Ciężko wykonywana praca w klubie oraz w Liceum Ogólnokształcącym im. P. Stalmacha w klasach sportowych przyniosła efekt – dodał szkoleniowiec istebnianek.

Lp.
Drużyna
M
Pkt
Z
R
P
+/-
Lp.
1.
Drużyna
UKKS Istebna (awans)
M
4
Pkt.
8
Z
2
R
2
P
0
+/-
9
Lp.
2.
Drużyna
KKS Wisła Skoczów
M
4
Pkt.
7
Z
2
R
1
P
1
+/-
4
Lp.
3.
Drużyna
AP Tygryski Świętochłowice 2019
M
4
Pkt.
1
Z
0
R
1
P
3
+/-
-13

Skład UKKS Istebna: Joanna Legierska (bramkarka), Martyna Kawulok, Wiktoria Matuszek, Kinga Legierska, Marta Słowik, Lena Dybczyńska, Anna Czepczor, Patrycja Pawlusińska, Marta Golik, Katarzyna Michałek, Łucja Kawulok, Barbara Juroszek, Faustyna Kubica, trener: Marcin Pudalik

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: